Jachta

OBRAZEM: Obří luxusní jachta je větší než trajekt

OBRAZEM: Obří luxusní jachta je větší než trajekt
Zdroj: Klaus Jordan / SWNS.com

Že se v soukromých jachtách luxusem a prostorem nešetří asi není žádná novinka. Jejich stavitelé se, stejně jako v jiných odvětvích, snaží vytvořit tu nejluxusnější, největší a nejdražší. A vypadá to, že máme na světě nového rekordmana.

Obří jachta s názvem Triple Deuce je dlouhá neuvěřitelných 222 metrů a délkou se tak může směle měřit s trajekty a výletními loděmi střední velikosti, které obyčejně uvezou tisíce lidí. Ne tak Triple Deuce. Její hlavní devizou totiž bude nejen velikost, ale i neskutečný luxus, který si její majitel bude moci užívat.

Jachta velikostí překonala dosud největší luxusní jachtu téměř o čtyřicet metrů a jistě tak nepotěší jejího majitele, prezidenta Spojených Arabských Emirátů. Pokud tedy bude chtít rekord udržet, bude si muset pořídit opět větší "bárku."

Cena jachty je přímo astronomická, nový majitel za ni zaplatí v přepočtu přes 30 miliard korun. Nicméně výrobce na vybavení rozhodně nešetřil. Podle jeho údajů uveze jachta 36 lidí, o které se bude neustále starat 50-70 členů posádky. Majitel jachty bude mít k dispozici apartmán o rozloze 275 metrů čtverečních, soukromou posilovnu či dva bazény s lázněmi.

Související obsah

Plavidlo má být dokončeno v roce 2018 a jeho majitel je prozatím pečlivě utajen. Nicméně dá se předpokládat, že podobnou "bárku" v přístavu jen těžko někdo přehlédne a odhalí identitu onoho šťastlivce.

ČTĚTE TAKÉ:

Nepovedené zásnuby: Pánové, na lodi nežádejte o ruku, nebo to dopadne takhle...

Video: Podívejte se na sexy kočky v bikinách, co neustojí velkou vlnu

jox, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz