Policie Modrava

Policie Modrava řeší nález těla v septiku. Skutečného pachatele nikdy nenašli

Policie Modrava řeší nález těla v septiku. Skutečného pachatele nikdy nenašli
Zdroj: TV Nova

Dnes po Televizních novinách odvysílá televize Nova další premiérový díl seriálu Policie Modrava s názvem Případ Strnad. Ten vychází z příběhu, který se odehrál na Šumavě před 14 lety. Tehdy tam policisté našli torzo lidského těla.

Obětí je dva roky pohřešovaný manžel učitelky Strnadové. Seriálová policie jeho zmizení tehdy neobjasnila. Jana začne případ znovu vyšetřovat. Jak se ukáže, hrají v něm roli velké peníze a podezřelých je několik.

Natáčení dalo štábu pořádně zabrat. Tělo se mělo najít v lese na rozbahněném a nepřístupném místě. Problém byl ale techniku na takové místo dostat. A tak nezbylo než najmout firmu, která vysypala cestu na plac kamennou drtí.


Související obsah


Své si užil i herec Rostislav Trtík, který hrál zakopanou mrtvolu. V neoprenu a kostýmu ležel v bahně a zasypaný rašelinnou zhruba čtyři hodiny, než se scéna natočila.

VŠE O SERIÁLU POLICIE MODRAVA SE DOZVÍTE ZDE


Podobný příběh se však na Šumavě skutečně stal. "Událost, která se odehrála zhruba před 12 a 14 lety byla asi taková, že při odprodeji vojenského majetku bylo v septiku nalezeno torzo lidského těla. Případ bohužel nebyl objasněn," říká Jaromír Vaněk, tamní policista.

jox, TV Nova

K tématu Policie Modrava

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz