Policie Modrava

Policie Modrava boduje! Sledovaly ji skoro 2 miliony diváků

Fenomenální úspěch Policie Modrava, úvodní díl sledovalo 1 820 000 diváků! Seriál pokračuje dnes večer.

Kriminální seriál TV Nova Policie Modrava z prostředí nádherné šumavské přírody u diváků zabodoval! Včerejší úvodní díl s názvem Za lepších okolností sledovalo v cílové skupině starší patnácti let celkem 1 820 000 tisíc diváků, podíl na sledovanosti dosáhl 43,23 %. V mladší kategorii 15-54 se na tuto epizodu dívalo 36,52 % diváků u televize.

Na celý první díl seriálu Policie Modrava se podívejte zde.

Seriál Policie Modrava se Soňou Norisovou, Filipem Tomsou a Jaroslavem Satoranským v hlavních rolích pokračuje dnes večer premiérovým dílem. Vyšetřovatelé budou řešit případ otravy koní na rodinném ranči. Stojí za nimi nevraživé sousedské vztahy? Nebo finanční problémy majitele ranče? Premiéru epizody Ranč, která byla inspirována skutečnými událostmi, odvysílá televize Nova dnes večer ve 20:20.
 

Tisková zpráva
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Chile povolilo sňatky osob stejného pohlaví

Chilský kongres schválil sňatky mezi osobami stejného pohlaví. Zákon ještě musí podepsat prezident, ale ten se již dříve vyslovil pro. V konzervativní katolické zemi trvalo schválení zákona čtyři roky. Chile se tak přidalo k více než dvacítce zemí světa, kde jsou homosexuální sňatky legální. Z latinské Ameriky jsou to ještě Argentina, Brazílie, Kolumbie, Kostarika a Uruguay.

Krátká zpráva

Odborníci uklidňují, omikron nebude horší než delta

Dle dosavadních zjištění je „téměř jisté“, že covidová mutace omikron nevyvolává těžší průběh nemoci než varianta delta, spíše by to mohlo být naopak, i když je nakažlivější, prohlásil epidemiolog a poradce americké vlády Anthony Fauci. Podobně se vyjádřil představitel Světové zdravotnické organizace Michael Ryan, který nepochybuje o tom, že současné vakcíny ochrání i v případě omikronu před těžkou formou onemocnění koronavirem.

Píše se na Deník.cz