Zatmění Slunce

Děsivá předpověď: Už dnes se má začít plnit strašné proroctví!

Děsivá předpověď: Už dnes se má začít plnit strašné proroctví!
Zdroj: Tn.cz/ thinkstockphotos.com

Zatmění Slunce v den jarní rovnodennosti a superměsíce - podle předpovědi je souběh těchto tří událostí znamením začátku konce světa.

Střet tří pátečních nebeských událostí je natolik výjimečný, že se lidé začali obávat, že je znamením přicházejícího konce světa, o kterém se píše v bibli.

Kněz Mark Blitz na webu WorldNetDaily varoval, že podle bible páteční zatmění Slunce nad Evropou může být znamením temných časů a toho, že se blíží soudný den. Tento vzácný přírodní úkaz se totiž objevil v den jarní rovnodennosti a v superměsíci, což je podle pastora Blitze událost, ke které dochází "jednou za 100 000 let". To se domnívá i podnikatel a filantrop Bob O´Dell.

To, že k úplnému zatmění došlo nad Severním pólem, podle něj jasně ukazuje, že se jedná o znamení namířené ne proti konkrétnímu národu, ale proti celému lidstvu. "Je pravděpodobné, že jde o poselství Boha celému světu," prohlásil O´Dell.

Související obsah

"Slunce se ponoří do tmy a měsíc bude krvavý, než přijde velký a strašlivý den," varuje bible (Joel, 2:31).

Krvavý měsíc přitom přijde už 4. dubna, jako třetí ze čtyř těchto krvavých měsíců, kdy se při zatmění Měsíc zbarví do ruda. Stane se tak na první jarní den a první den podle židovského kalendáře.

Podle židovské tradice je rovněž úplné zatmění Slunce varováním pro pohany a signálem blížícího se posledního soudu. Podle proroctví krvavého měsíce navíc čtyři po sobě jdoucí zatmění měsíce vždy se šesti úplňky mezi nimi znamenají apokalypsu. Poslední z těchto krvavých měsíců nastane 28. září 2015. Na svatého Václava.
 

hel, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz