Lepidlo

Žárlivý manžel se bál nevěry. Slepil manželce vagínu lepidlem

Žárlivý manžel se bál nevěry. Slepil manželce vagínu lepidlem
Zdroj: Mediafax

Hrozivým způsobem se chtěl žárlivý manžel pojistit, že mu jeho manželka nebude nevěrná. Poté, co manželku obvinil, že ho podvádí, aplikoval jí přímo na vagínu vteřinové lepidlo.

Možná z pomsty, možná ze strachu z nevěry. Pětačtyřicetiletý muž z Jihoafrické republiky se pokusil vyřešit svůj problém s žárlivostí poměrně radikálním způsobem. Trpěl totiž utkvělou představou, že ho jeho o pět let mladší manželka podvádí se svým strýcem. Informoval o tom britský Mirror.

Zamknul ji tedy do ložnice, kde ji donutil se svléknout. Po celou dobu na ni mířil mačetou a vyhrožoval, že pokud neudělá, co po ní bude chtít, usekne jí hlavu.

"Už dříve se pokusil uříznout mi ruku, takže jsem byla hodně vyděšená," říká žena, která je přesvědčená o tom, že by manžel své výhrůžky splnil.

Související obsah

Potom jí přikázal, aby si lehla a roztáhla nohy. Vzal vteřinové lepidlo a slepil jím manželce vagínu. "Plakala jsem a prosila ho, aby toho nechal, ale jeho to vůbec nezajímalo," vzpomíná na hrůzný zážitek žena. Sama nechápe, co může muže, který svou manželku miluje, k takovému činu přimět.

Žena se později pokusila dostat lepidlo z těla dolů, ale jizvy, které si tím způsobila, jí zůstanou do konce života. Znamená to pro ni, že už nikdy nebude schopná mít sex a navíc trpí příšernými bolestmi.

Po muži se ihned po incidentu slehla zem. Manželka je ale odhodlaná ho dostat za mříže stůj co stůj. Má totiž strach, že by se kdykoli mohl vrátit domů a useknout jí hlavu.
 

ČTĚTE TAKÉ:

Na svatbě se přiznala k nevěře a muž ji za to polil alkoholem a zapálil!

Vojta Dyk prý podvádí svou Táňu!

mom, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz