Pes

Češi zase dobyli internet. Toto video je HITEM !

Češi zase dobyli internet. Toto video je HITEM !
Zdroj: Dailymotion.com

Čechům se zase něco povedlo. Video s chlapcem, který venčí bernardýna, obletělo svět. Procházka s pejskem se totiž zvrtne a spíše to vypadá, že bernardýn venčí chlapce, než naopak. Táhne ho za sebou na vodítku přes silnici.

Video natočil minulý měsíc kamerou v autě řidič, který projížděl po českém venkově. Do cesty mu náhle vběhnul bernardýn. Většina obcí požaduje, aby se psi na volném prostranství pohybovali na vodítku. Majitelé bernardýna vyhlášku neporušili, pes skutečně na vodítku byl.

Moc si z toho ale nedělal a páníčka si táhl za sebou. Průměrný bernardýn váží tak 50 až 90 kilo a když taková bestie zabere, nemá slabší člověk šanci psa udržet. Řidiče a spolujezdce scénka velmi pobavila.

Venčící scénka už díky sociálním sítím obletěla svět. Píše o ní dokonce známý britský list Daily Mail. Zprávu převzali také zpravodajské weby z Austrálie a Nového Zélandu.

Související obsah

Redakci TN.cz se ozval autor videa. Natočil jej muž jménem Miroslav Hledík, když projížděl obcí Pomezí na Svitavsku. Před bernardýnem šla dívka s malým psem, kterého před běžícím chlupáčem schovala do náručí. Kvůli ní pan Hledík zpomalil, pak mu do cesty vběhl bernardýn.

"Jednalo se o místního chlapce. V pohodě jsem auto zastavil a pak nás to i pobavilo. Kupodivu ten klučina když se postavil tak děkoval a omlouval se posunky. No kdyby tam jel někdo jak blázen, což je v těchto místech dost obvyklé, tak nevím. Je to na konci vesnice a do kopce tak se tam většina řidičů dost rozjíždí," řekl TN.cz autor videa.

Zdroj: tn.cz/ google Maps

Máte doma podobného mazlíka? Přihlaste své zvířátko do soutěže TN.cz o nejkrásnějšího mazlíčka Česka. Soutěžíme o ceny v hodnotě 60 tisíc korun. Více informací najdete ZDE

ČTĚTE TAKÉ:

Jak si doma udělat chutné hranolky jako z mekáče? Máme pro vás video návod!

Video: Úžasný návod, jak si zabalit kufr. Tohle by vás nenapadlo!

vbo, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Severní Korea mobilizuje armádu a zintenzivňuje trasování

Severní Korea musela mobilizovat armádu, aby zajistila distribuci léků na covid a nasadila více než 10 000 zdravotnických pracovníků, aby pomohli s trasováním nakažených, informuje Reuters s odkazem na státní média KCNA. V zemi vypukla epidemie covid-19, kterou potvrdila teprve minulý týden, což vyvolává obavy z velké krize kvůli nedostatku vakcín a odpovídající zdravotnické infrastruktury. Ústředí státní nouzové epidemické prevence hlásilo dalších 269 510 lidí s příznaky horečky, čímž se celkový počet zvýšil na 1 483 060, zatímco počet obětí vzrostl od pondělního večera na 56, uvedla KCNA.

Krátká zpráva

USA souhlasí se zmírněním sankcí vůči Kubě z Trumpovy éry

Američtí představitelé oznámili plány na zmírnění tvrdých sankcí uvalených na Kubu bývalým prezidentem Donaldem Trumpem. Nová opatření schválená Bidenovou administrativou budou zahrnovat rozšíření amerických konzulárních služeb na Kubě, zrychlení udělování amerických víz pro Kubánce a zrušení stropu pro posílání finančních prostředků posílaných migranty v USA rodinným příslušníkům na Kubě, který dříve nesměl přesáhnout 1 000 dolarů jednou za tři měsíce.

Píše se na Deník.cz