Opravdu nečekaným směrem se vydalo v USA obyčejné televizní interview. Řeč měla být o střelbě, místo toho došlo na potřebu odskočit si a celosvětovou ostudu pro vyzpovídanou mladou ženu.
V Greenvillu v Mississippi se střílelo. A to pochopitelně zajímá televizní štáby z širokého okolí. Sjedou se reportéři a shánějí svědky, kteří střelbu viděli anebo alespoň slyšeli.
Nejinak tomu bylo i tentokrát, když se mladé černošské reportérce podařilo ulovit mladou respondentku. Zpravodajský rozhovor se ovšem mírně řečeno nepovedl.
Zpovídaná mladá žena totiž evidentně vůbec neposlouchala, na co se jí reportérka ptá a řešila jen to, že má vrchovatě plný močový měchýř a vážně si potřebuje odskočit. Na záznamu je dokonce slyšet, jak říká, že fakt potřebuje čůrat.
Přesto zůstává stát a nechá do sebe hučet. A pak už svěrače vypoví službu a po ženiných kalhotách se rozlije tmavá skvrna. Video se velmi rychle stalo hitem internetu a jeho hlavní "hrdinka" teď nejspíš chodí kanály.
ČTĚTE TAKÉ:
Jandová radila, jak na únik moči: Je to stejné, jako když jsem s kamarádkou trénovala orgasmus!
Hnusáci! Fanoušci se hostujícímu brankáři vymočili do lahve. Napil se
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz