Pořádnou ostudu si uřízla devětačtyřicetiletá žena z Floridy, která vezla vnuka autem i navzdory tomu, že si před jízdou pořádně přihnula. A navíc ještě havarovala.
Jmenuje se Patricia Ebelová, je jí devětačtyřicet, ráda pije a auto řídí v bikinách. A kvůli její nezodpovědnosti ji teď zná celý svět. Tahle mladá babička z Floridy se teď musí pořádně stydět.
Ebelovou totiž před několika hodinami kontrolovali policisté, protože nezvládla řízení a na křižovatce nabourala jiné auto. Proto ji muži zákona vyzvali, ať si vystoupí a prodělá test střízlivosti.
Z auta, na jehož zadním sedadle seděl ženin desetiletý vnuk, se vysoukala blondýnka v barevných bikinách. Navíc policisté do protokolu napsali, že z řidičky pořádně táhnul alkohol.
Rozjuchaná babička pochopitelně chůzi po čáře a další cviky nezvládla a nyní už má na krku obvinění z řízení pod vlivem. Ebelové před soudem rčitě přitíží i to, že do nehody nemočila svého nezletilého vnuka.
ČTĚTE TAKÉ:
Pokud pijete víc něž 3 skleničky denně, budete mít rakovinu
Drsná obvinění po Výměně: Veronika prý pije na antidepresiva
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz