Porod

Tina si nechala nafotit porod! Vznikly NESKUTEČNÉ FOTKY

První nádech, první křik, první kontakt s maminkou. Přesně tyto momenty zachytil na svých fotografiích slovenský fotograf Igor Stančík. A maminka Tina a její dcera Livie tak budou mít neskutečnou památku na celý život.

V životě ženy není příliš intenzivnějších a intimnějších momentů než je porod. Každá žena ho samozřejmě prožívá velmi intenzivně - a to nejen fyzicky, ale také psychicky. Proto je často pro rodičky nepředstavitelné, aby na porodním sále byl přítomen jejich partner, informoval portál tvnoviny.sk.


 
 

Tina ale neměla problém s přítomností profesionálního fotografa a rozhodně toho nelituje. Díky jeho práci a své odvaze získala neskutečnou památku na nejzásadnější momenty jejího života. A její dcera Livia, které je spolu s ní hlavním objektem fotografií, možná tyto fotky také jednou ocení.

Související obsah

Fotografování porodů se stává stále populárnějším. Zatím je časté spíše v západních státech a za oceánem v USA, ale postupně se tento trend dostává i k nám. Pořídili byste si také takové fotografie? Napište nám do diskuse pod článkem, nebo na náš Facebook. Děkujeme.

Zdroj: archiv I. Stančíka

ČTĚTE TAKÉ:

Prozrazeno: Kate porodí více než jedno dítě!

Trojnásobná matka po porodu zemřela na 11 minut. Pak ztratila paměť!

hru, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz