Princezna

Komu je princezna Charlotte nejvíce podobná? VELKÁ GALERIE

Komu je princezna Charlotte nejvíce podobná? VELKÁ GALERIE
Zdroj: tn.cz / profimedia.cz

U některých sourozenců byste jen stěží poznali, že jsou pokrevně spřízněni, někteří se naopak vzájemně podobají jako vejce vejci, přestože nejsou dvojčata. Do jaké míry se malá princezna podobá svému bratrovi Georgeovi, který zanedlouho oslaví druhé narozeniny? A je vůbec podobná svým rodičům? Všimli jste si u ní jasných rysů královské rodiny?

Když se narodí nový přírůstek do rodiny, všichni příbuzní a přátelé s oblibou řeší, komu je dítko vzhledově nejvíce podobné. Velmi často je potomek zrcadlem jednoho z rodičů, není to ovšem pravidlem. Dítě v sobě může nosit geny i svých prarodičů, což by v případě nedávno narozeného královského potomka znamenalo, že může mít rysy své prababičky královny Alžběty II., prarodičů z otcovy strany – zesnulé princezny Diany a prince Charlese, nebo se může více podobat jednomu z rodičů Kate – Carole Middletonové nebo Michaeli Middletonovi.


Podoba se stejně jako povahové rysy přenáší i z okruhu dalších příbuzných. Může se proto stát, že v tomto případě nezafunguje pravidlo “dcera je po otci, syn po matce“ a místo rysů prince Williama bude mít malá princezna vzhledově blíž ke svému strýci Henrymu.


V následující galerii můžete sami posoudit, komu je malá Charlotte Elizabeth Diana nejvíce podobná. Samozřejmě se její vzhled bude postupně vyvíjet a bude snazší jí přiřknout něčí podobu v pozdějším věku, nicméně už teď lze rozpoznat určité společné rysy, které ji pojí s některými členy rodiny.


Zhodnoťte sami, zda je rozkošná dcerka Kate a Williama nejvíce podobná svým rodičům, nebo zda se více podobá rodinné větvi Middletonů z matčiny strany anebo spíše členům královské rodiny.

Související obsah


Maminka novorozené princezny, vévodkyně Kate, si je se svou mladší sestrou Pippou velmi podobná. Z toho vyplývá jediné, pokud by malá princezna byla vzhledově více podobná vévodkyni Kate, byla by zároveň i odrazem své tety Pippy. Posuďte sami…

ČTĚTE TAKÉ:

FOTO: Princezna v ohrožení! Kate pózovala, miminku padala hlava

To musíte vidět: Tatínek uspí chlapečka za 40 vteřin! VIDEO

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz