Ledvina

Antonín je na dně, nabízí k prodeji svou ledvinu za půl milionu!

Antonín je na dně, nabízí k prodeji svou ledvinu za půl milionu!
Zdroj: Twitter

Pana Antonína život pořádně zkouší. Má velké dluhy, opustila ho manželka a musí se starat o nemocnou maminku. Nemá peníze na to, aby své závazky splácel a tak se rozhodl k zoufalému činu - nabídl k prodeji svou ledvinu.

"Z finanční tísně prodám ledvinu. Je 44 let používaná, bez problémů funguje. Zdravotní testy postoupím. Cením si ji na 500 tisíc korun," napsal pan Antonín na inzerční portál, informoval portál novinky.cz.

Inzerát visí na internetu od konce loňského roku. Panu Antonínovi už se ozval jeden zájemce, ale jeho nabídka byla divná, tak na ni raději nereagoval. Prodej orgánů je v Česku samozřejmě nelegální, a jakýkoliv lékař by se do takovéto operace pustil, tak riskuje svou kariéru a pravděpodobně i vězení.

Související obsah

Pan Antonín je v koncích, kvůli dluhům mu hrozí, že přijde o dům, ve kterém bydlí se svou matkou a bratrem. Osobní bankrot vyhlásit nemůže - dům, ve kterém bydlí by šel do dražby a on s matkou a bratrem by skončili na dlažbě.

Zadlužený Antonín dříve vydělával slušné peníze, ale pak se mu snížil plat, opustila ho žena a musí platit alimenty na svého 13letého syna. A skončil tak na dně a v dluzích...


NEPŘEHLÉDNĚTE:

Darovala manželovi ledvinu, on ji po operaci opustil. Žena chce orgán zpět

Silný příběh: Dala mu ledvinu, teď spolu čekají dítě

hru, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz