Papoušek

VIDEO: Děsivý papoušek baví své majitele ďábelskými zvuky

VIDEO: Děsivý papoušek baví své majitele ďábelskými zvuky
Zdroj: YouTube.com

Hrozivý ďábelský smích je typickým znakem filmových záporáků. Přesně takový smích má i jeden malý papoušek, který své šílené zvuky předvedl i na kameru, když si ho natáčel jeho majitel. Od opeřence by se leckterý zlosyn mohl učit.

Na videu je vidět, jak se papoušek pomalu vkrádá do místnosti, jako by si nebyl jistý, zda je tam správně. Možná se i trochu styděl, ale jakmile si všiml svého majitele, předvedl svůj ďábelský smích.Všechen stud z ptáka opadl a vypadalo to, že mu natáčení svědčí. Možná se už dokonce vidí na stříbrném plátně, kde předvede, co vše umí.

Jeho majitelé byli smíchem uchváceni a zveřejnili video na internetu, kde ho shlédla pěkná řádka lidí, které papoušek zaujal. Uvidíme, jestli zůstane jen další internetovou senzací nebo se mu podaří prorazit. Nicméně pták se před kamerou chovat umí a předvádí se, aby na sebe upozornil.

Související obsah

Kdo ví, co ďábelskému papouškovi při natáčení běželo hlavou. Použil svůj šílený smích snad proto, že má nějaký nekalý plán? Jeho majitelé by se rozhodně neměli k malému opeřenci otáčet zády.
 

ČTĚTE TAKÉ:

Další úžasný pitbull: Podívejte se, jak si hraje s kuřátky

HIT INTERNETU: Tohle video fascinuje milliony lidí. Tak ho zakázali...

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz