Praha

Praha plná vrahů! Po metropoli běhají tito nebezpeční zabijáci

Praha plná vrahů! Po metropoli běhají tito nebezpeční zabijáci
Zdroj: tn.cz/ Policie ČR

Pražany opět poděsila podivná vražda v garáži v pražských Záběhlicích. Není to ale jediná znepokojivá vražda z poslední doby, která zůstala neobjasněná. Praha je plná unikajících vrahů!

Lukáše Borovana od pátku hledá policie. Je podezřelý z vraždy svého bývalého souseda Michala v pražských Záběhlicích.  Borovan ho obviňoval z toho, že ruší klid v činžovním domě. A pak podle přátel začal Michala i pronásledovat. Vrah je stále na útěku. Policie před ním varuje, je pravděpodobně ozbrojený a nebezpečný. 

 
Jsou ale i další neobjasněné případy, ze kterých přebíhá mráz po zádech. Policie zatím nedopadla vrahy z následujících děsivých událostí:
 
 
Vrah z tramvaje č.17
 
Tahle vražda je pořádně záhadná. Za bílého dne, 13. února zhruba v deset hodin dopoledne zastřelil neznámý vrah starší ženu. Vražda se odehrála nejen za bílého dne, ale především v jedoucí tramvaji číslo 17, která směřovala na sídliště Modřany.
 
 
 
 
Není ale jasné, kdy přesně vrah střílel a kde vystoupil. A už vůbec není jasný motiv činu. Mrtvá byla obyčejná bezúhonná čtyřiašedesátiletá žena. Do tramvaje nastupovala sama, vraha potkala až uvnitř vozu, kde jí prostřelil hlavu.
 
 
Vražda v Klánovickém lese
 
Desítky policistů se samopaly, psovodi, kriminalisté, ale také policejní vrtulník s termovizí. Ti všichni se účastnili rozsáhlé pátrací akce, která proběhla v Klánovickém lese. Důvod byl prostý. Hledal se vrah a nebezpečný šílenec, který má v lese řádit. Policie dokonce doporučila lidem, aby do lesa nechodili. Třicetiletý Denis B. si v polovině června vyrazil s detektorem kovů do lesa v Klánovicích, aby hledal drobné mince a poztrácené poklady. Z výletu už se nevrátil. Zatím neznámý pachatel ho zavraždil a tělo poté zapálil. Po několika dnech ohořelé ostatky objevili náhodní kolemjdoucí.
 
 
 
 
Záhadné vraždy taxikářů
 
Asi nejvíce veřejnost vyděsily záhadné vraždy tří taxikářů, jejichž těla nalezli kriminalisté na Vinohradech a v Uhříněvsi. Policie potvrdila, že všechny tři taxikáře zabil stejný vrah. Poprvé sériový vrah udeřil na začátku letošního roku. Tělo mrtvého taxikáře našli policisté v Lužické ulici na pražských Vinohradech. Taxikář s prostřelenou hlavou ležel na sedačce ve svém taxíku.
 
 
 
 
Další dvojice taxikářů byla zavražděna v noci na 11. dubna letošního roku. Jejich těla ležela několik desítek metrů od sebe poblíž ulice K Netlukám v pražské Uhříněvsi. Obě auta taxikářů pak vrah odvezl do centra Prahy. Vrah zabíjející střelou do hlavy z malorážky z bezprostřední blízkosti zatím policii také uniká. Podaří se ho někdy dopadnout? A žije ještě vůbec? Nezbývá, než věřit kriminalistům z pražské mordparty.
 

Bomba v poštovním balíčku
 
Dosud neodhalené zůstává také jméno nebezpečného pachatele bombového útoku z letošního ledna. Tragédie se odehrála v Osově na Berounsku. 15. ledna tam na recepci firmy vyrábějící bazény rozbalil ředitel doručený balíček. Ten vybuchl a ředitele zabil. Vážně poranil i jeho zaměstnankyni na recepci. Policie spoléhala na to, že někdo pozná na fotografiích muže, který balíček podal na poště v Praze Stodůlkách. "Kriminalisté na tomto případu stále intenzivně pracují. Informace, které se nám podařilo nashromáždit, zatím na konkrétní osobu neukazují," shrnula vyšetřování mluvčí středočeské policie Štěpánka Zatloukalová. Dodala, že výbušný systém byl velmi dobré a sofistikované konstrukce. 
 
 

pet, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz