Výměna manželek

Nejdrsnější Výměna: Zuby si nečistím, říká Věra z ubytovny

Otřesné hygienické podmínky na ubytovně, nemocné děti a miniaturní byt, do kterého se musejí vejít čtyři lidé. To bude k vidění v příští Výměně manželek.

V premiérové Výměně manželek se tuto středu představí Věra (26), její manžel Petr (41), dcera Natálie (6) a Stephanie (1,5). Na druhé straně pak bude Lucie (36), manžel Jiří (39) a syn Martin (16). Tento díl Výměny manželek bude patřit k těm nejvíce diskutovaným, protože skončí udáním na sociálku.

Vše začne tím, že Lucie přijede do nové rodiny a k jejímu obrovskému překvapení zjistí, že tato čtyřčlenná rodina žije v jednom malém pokoji na ubytovně. A tím to nekončí! Postupně začne zjišťovat, že ani jeden člen této rodiny nemá žádné hygienické návyky, preventivní prohlídky u lékaře jim nic neříkají a i přesto, že nejmenší dcera Stephanie trpí zánětem průdušek, její vlastní rodiče kouří jednu cigaretu za druhou. A to přímo v pokoji, který všichni obývají.

Naprosto zoufalý bude i Jiří, který se jen velmi těžko sžije s náhradní manželkou Věrou. Zhruba v půlce Výměny manželek se neudrží a zeptá se jí, zda si nezapomněla hygienickou taštičku a dokonce jí daruje i zubní kartáček. Její reakce ho ovšem překvapí: "Já si zuby nečistím, jen někdy používám zubní vodu. Mně kartáček nedělá dobře. Když si s ním vyčistím zuby, tak mě pak bolí celé dásně.“

Zvládne rázná soustružnice žít 10 dní v jednom malém pokoji na ubytovně? Poradí si mladá maminka bez mobilu a tabletu v roubence u lesa? Šokující Výměnu manželek uvidíte už ve středu od 20:20 na Nově.

Vše o seriálu si přečtěte tady. Poslední díly můžete sledovat na portálu NovaPlus. Všechny díly pak najdete na VOYO.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Galerie: Které celebrity měly tak ošklivé zuby, že si je nechaly vyměnit? Tom Cruise vypadal ve 20 jako bezdomovec

Jitku Válkovou už nehyzdí upíří špičáky: Ukázala své vytrhané zuby

TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz