Výměna manželek

Nemyjí se a nepoužívají toaletní papír! Ukončete to, nebo ji zabiju!

Takhle děsivou Výměnu manželek jste ještě neviděli. Věra žije se dvěma malými dcerami a manželem v jednom pokoji na ubytovně. Rodina si nečistí zuby, myjí se jednou týdně a toaletní papír používají jen "v krajním případě"! Lucie Věru udala sociálce.

Středeční Výměna manželek bude šokující od začátku až do konce. Vše vygraduje během "8 očí“. Lucie (36), která se ocitla během desetidenní Výměny manželek na ubytovně v jednom pokoji, kde žije čtyřčlenná rodina, už to totiž nevydržela a se vším musela ven.

"Proč si ty děti pořizuješ, když je zabíjíš?" rozhořčovala se nad chováním Věry. "Holčička je od narození na průduškách a ty jí hulíš pod nos. Já tady vidím takový prase, který rádoby vychovává děti. Ukončete to, nebo ji zabiju," nešla daleko pro ostrá slova. Rodinu udala sociálce.

Související obsah

V náhradní rodině se totiž Lucie setkala se situacemi, které jsou na hraně lidského chápání. V rodině Věry (26) nefungují základní hygienické návyky. Nikdo si nečistí zuby, myjí se jednou týdně a toaletní papír používají jen v krajních případech.

Do toho se z pokoje na ubytovně neustále line cigaretový dým, protože Věra a Petr (41) jsou vášniví kuřáci. Během "8 očí“ tak Lucie Věře vyčte vše, s čím se setkala. Chvílemi má i velký problém se udržet na židli. Věře se ale jejich život zdá naprosto normální.

Sledujte šokující premiérovou Výměnu manželek už ve středu od 20:20 na Nově.


NEPŘEHLÉDNĚTE:

Pasažér se na WC činil až příliš: Letadlo do Dubaje muselo přistát kvůli zápachu!

Přes 100 let stará záhada vyřešena! Jak správně rolovat toaletní papír?

Žena se fotí v letadle na WC: Používá toaletní papír a dělá ze sebe postavy z 15. století!

hel, TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz