Výměna manželek

Jen špína a smrad: Jsou to dobytci, říká zděšená Lucie! FOTKY

Jen špína a smrad: Jsou to dobytci, říká zděšená Lucie! FOTKY
Zdroj: TV Nova

Maličký pokoj na ubytovně, dvě malé holčičky, plesnivé potraviny, špína a smrad. Ve středu večer při sledování Výměny manželek se bude každému normálnímu člověku zvedat žaludek stejně jako Lucii.

Petr (41) a Věra (26) bydlí s dvěma dcerami Natálií (6) a Stephanií (1,5) na ubytovně v Pohořelicích. Bydlení je to sice maličké, problém je ale jinde. Byt je nasátý cigaretovým kouřem, všude je zápach a plíseň. V bytě není ani funkční pračka. A rodina nemá základní hygienické návyky.

"Co jsem komu udělala? To je strašný. Tady přeci nemůže bydlet někdo s dítětem, takový humus. To jsou dobytci! A takovýhle prase přijde ke mně domů," šílí čistotná Lucie, která bydlí s partnerem Jirkou (39) a synem Martinem (16) v malebné roubence u lesa v Novém Oldřichově.

Lucie nejvíce lituje obě holčičky kvůli neustálému kouření rodičů. Malá Stephanie má odmala problémy s průduškami. A  Lucii naprosto šokuje Natálka, díky které zjistí, že rodina na toaletě nepoužívá toaletní papír. A myjí se jen jednou týdně.

Související obsah

Naprosto zoufalý bude i Lucie manžel Jiří, který se jen velmi těžko smiřuje s náhradní ženou Věrou. Zhruba v půlce Výměny manželek se neudrží a zeptá se jí, zda si nezapomněla hygienickou taštičku a dokonce jí daruje i zubní kartáček. Věra ho ale smete prohlášením, že si zuby nečistí, protože jí to "nedělá dobře na dásně". Asi není překvapením, že tento díl Výměny manželek skončí udáním na sociálku.

Šokující Výměnu manželek uvidíte už ve středu od 20:20 na Nově
 

ČTĚTE TAKÉ:

Nečekané rozuzlení středeční Výměny. Jeden z párů se rozvedl!

Šílená hygiena ve Výměně: Zuby si nečistím, říká Věra. Její důvod vás dostane

hel, TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz