Výměna manželek

Pár z ubytovny Výměnu manželek přečkal, druhý vztah ale skončil!

Pár z ubytovny Výměnu manželek přečkal, druhý vztah ale skončil!
Zdroj: TV Nova

Včerejší Výměna manželek byla opravdu hodně drsná. Na jedné straně život v jednom pokoji na ubytovně, na straně druhé deset dní v roubence. Jaké byly dozvuky natáčení?

Lucie (36) zažila v rodině Věry (26) neuvěřitelný šok - musela totiž víc než týden přežít na ubytovně a sledovat, jak se dvě malé holčičky, šestiletá Natálie a jedenapůlroční Stephanie batolí ve smradu a mezi odpadky.


Tím pro ni ovšem Výměna manželek neskončila - Luciin vztah s o tři roky starším Jiřím totiž nevydržel a s přítelem se loni v prosinci vydali každý svou cestou.


"Lucie byla nějakou dobu sama, teď už se jí prý rýsuje nový vztah a je zase šťastná," zjistil reportér TV NOVA rok a čtvrt po natáčení.


CELÝ DÍL VÝMĚNY MANŽELEK SLEDUJTE ZDE

Už brzy Vám přineseme další informace o obou párech. Přišla skutečně sociálka na inspekci k Věře a Petrovi? Co tam zmohla? Sledujte TN.cz a dozvíte se víc!


Naopak druhý pár ve složení Věra a Petr, který šokoval celý národ svým odporem i k základním hygienickým návykům a životem ve špíně v jediném pokoji na ubytovně, nebývale prospívá.

Související obsah


Čtyřčlenná rodina totiž už skoro rok bydlí v normálním bytě, který už rozhodně není žádným špinavým doupětem. Petr sehnal novou práci, Věra je na mateřské a stará se o nyní už tříletou Stephanii.


"Malá chce být prý modelkou, takže jí říkám, že si musí čistit zoubky," usmívá se žena, která na kameru řekla, že kartáček na zuby nepoužívá, protože jí potom vždycky bolí dásně. Posměšků a opovržení po odvysílání se prý Věra neobává, záleží jí jen na názoru známých.

Podívejte se na život rodin ve fotogalerii:

Vše o seriálu si přečtěte tady. Poslední díly můžete sledovat na portálu NovaPlus. Všechny díly pak najdete na VOYO.

ČTĚTE TAKÉ:

Nečekané rozuzlení středeční Výměny. Jeden z párů se rozvedl!

Dana: Díky Výměně manželek jsme se vzali

Kdy je lepší se rozejít?
Jak přežít rozvod a nezbláznit se
Manželství v krizi? SEDM OTÁZEK zachrání vaši lásku!
Jak poznáš, že se blíží rozchod?

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Výměna manželek

Důležité Události

Píše se na Deník.cz