Plastická chirurgie

Muži, který se chce stát plastovým panákem, voperovali křídla!

Muži, který se chce stát plastovým panákem, voperovali křídla!
Zdroj: Profimedia / facebook

Narodil se sice jako člověk, ale jeho celoživotním snem je stát se živou obdobou Kena, partnera legendární panenky Barbie. Proto podstoupil Justin Jedlica nevídanou plastickou operaci, při níž získal "křídla".

Čtyřiatřicetiletý muž se slovenskými předky už podstoupil podle Daily Mailu skoro dvě stovky plastických operací. Mimo jiné si už pětkrát nechal předělat nos, má i novou bradu nebo implantáty v ramenou, aby se vizuálně co nejvíce podobal plastové panence jménem Ken.


Zatím posledním krokem, jak se Jedlica přiblížil své plastové předloze, je voperování několika implantátů do zad. Ty vytvářejí iluzi křídel skrytých hned pod kůží."Moje zádové implantátyjsou jediné svého druhu na světě. Koneckonců jsem je vlastnoručně vyrobil tak, aby se co nejvíce podobaly vzhledu Kena," chlubí se Jedlica, který za rozličné plastické operace utratil už několik milionů korun.

Související obsah


"Pan Jedlica už měl desítky operací. Důvodem, proč mě oslovil, je to, že mi nevadí zkoušet věci, které ještě nikdo jiný na světě předtím nezkusil," říká Leif Rogers, který Jedlicu operoval.


Samotná operace vypadala tak, že chirurgové vsunuli jeden velký implantát pod zádové svaly a dva menší všili nad to pod kůži. Jedlica ovšem vzkazuje, že touhle prapodivnou operací rozhodně nekončí.


"Už jsem si nechal změnit skoro každou část těla. A baví mě pokoušet hranice toho, jak daleko se dá zajít. Ne nadarmo mám pověst jednoho z největších závisláků na plastických operací," kasá se muž, který prý bude spokojený až v momentě, kdy bude celý vypadat, jako by byl z plastu.

ČTĚTE TAKÉ:

Ve 23 letech ze sebe udělal kreauturu, chtěl vypadat jako Kim Kardashian! GALERIE

Nejnechutnější galerie: Natržené rty, prasklé pysky, kaluže krve. Tak dopadnete, když chcete být jako Kylie Jenner

pez, TN.cz

K tématu Plastická chirurgie

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz