Pes

HRŮZNÉ FOTKY: Pejska někdo zmrzačil izolační páskou! VIDEO

HRŮZNÉ FOTKY: Pejska někdo zmrzačil izolační páskou! VIDEO
Zdroj: Charleston Animal Society

Něco tak strašného jste ještě neviděli. Veterináři se snaží zachránit fenku, kterou někdo brutálně zmrzačil. Na pachatele odporného činu vyhlásili vysokou odměnu.

Toulavé patnáctiměsíční fence Caitlyn z Jižní Karolíny nějaká zrůda slepila tlamu izolační páskou. Kříženka pitbula strašlivě trpěla nejméně dva dny, než ji objevili ochránci zvířat. Caitlyn jje ve vážném stavu, bude mít trvalé následky a zřejmě přijde o velkou část jazyka.

"Caitlyn má velké bolesti a prognóza není moc dobrá, i když je z nejhoršího venku," uvedla doktorka Lucy Fullerová z organizace pro ochranu zvířat Charleston Animal Society. "Do jazyka jí dva dny nepřitékala žádná krev a tkáň může odumřít."

Fenka byla známá v okolí Chicora Cherokee a vnímána jako velice přátelská. Sousedi ji naposledy viděli v pondělí, ve středu brzy ráno se objevila na prahu jednoho z nich s páskou kolem tlamy.

Související obsah

Organizace Charleston Animal Society a The Humane Society of the United States nabízejí odměnu 6 tisíc dolarů, v přepočtu tedy 150 tisíc korun za informace vedoucí k dopadení pachatele tohoto strašlivého činu.

"Caitlyn bojuje o život a každý, kdo je schopen takové krutosti, by měl být potrestán. Doufáme, že ta odměna bude motivací pro lidi, kteří vědí, kdo í to udělal," uvedla Kimberley Kellyová z Humane Society.


 

ČTĚTE TAKÉ:

OTŘESNÉ VIDEO TÝRÁNÍ ZVÍŘAT V ČESKÉ REPUBLICE: Kožešinové farmy by měly být zavřeny!

Chudák štěně! Někdo ho přivázal v lese a hubu mu zalepil páskou

hel, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz