Pes

Vyrobte svému mazlíčkovi parádní pelech z palet. VELKÁ GALERIE

Vyrobte svému mazlíčkovi parádní pelech z palet. VELKÁ GALERIE
Zdroj: cdn.prakticideas.com/

Inspirujte se v následující galerii, jak svému čtyřnohému miláčkovi vyrobit útulný pelech za málo peněz. Vše co potřebujete, je dřevěná paleta a špetka zručnosti.

Potěšte svého psího mazlíčka a vyrobte mu bezkonkurenční domek podle poslední módy. Palety se v poslední době těší velké oblibě, lidé je často využívají jako netradiční a levnou variantu nábytku při zařizování domácnosti, nebo z nich vytváří nejrůznější vychytávky na zahradu. Nejnovějším „paletovým“ hitem je ale právě jejich přeměna na oblíbené místo pro domácí mazlíčky.


Pokud si říkáte, že nejste dvakrát zruční, věřte, že pro výrobu obyčejného pelechu není potřeba žádná velká kreativita, ani nemusíte mít diplom z kutilských dílen. Stačí pár hřebíků, paleta a větší starý polštář nebo pletená deka. 

Na vzhledu přitom až tak nezáleží, hlavní je funkčnost a pohodlnost nového příbytku. Patříte-li nicméně ke zručnějším jedincům, můžete se pustit do složitějších konstrukcí a vyřádit se při sestavování palandy nebo pelíšku na kolečkách. 

Související obsah


Pokud se do budování pustíte, myslete na to, že se vám tím konečně uvolní místo na gauči, které až doteď zabíral váš pohodlí chtivý psík. Zároveň značně ulehčíte své peněžence a v neposlední řadě šikovně zužitkujete nepotřebnou starou paletu.

ČTĚTE TAKÉ:

PROMĚNA PSA: Jak se z chlupaté koule stane krasavec

Tohohle psa byste chtěli doma: Hlídá, naplní myčku... VIDEO

"Pusinky" od psů prospívají zdraví, zjistili vědci

Pes a citron: Co dělá zlatý retrívr s ovocem, to nepochopíte

Nejrozkošnější video všech dob: Štěně si ustele na miminku

ike, TN.cz

K tématu Pes

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz