Stanislav Gross

Po smrti táty už je zase šťastná! Grossova dcera je zamilovaná

Už je to několik týdnů od smrti táty! Sedmnáctiletá Denisa Grossová teď ale zažívá trochu šťastnější období. Je totiž zamilovaná. Těžké časy jí pomáhá překonat její muzikálový kolega Robin.

Je zase šťastná! Dcera nedávno zesnulého expremiéra Stanislava Grosse Denise překonává těžké časy láskou. Prožívá totiž první velkou lásku.

"S Robinem jsme se potkali v divadle. Hrajeme spolu už ve třetím muzikálu, ale dlouho jsme byli jen kamarádi. To, že k sobě cítíme něco víc, jsme si řekli teprve nedávno," prozradila Blesku Denisa.

V těžkém období po smrti těžce nemocného otce je Denise oporou šestadvacetiletý herec Robin Puškáš. "Mám hlavně radost, že ho má teď, protože jí ten vztah pomáhá, že se soustředí na něco jiného. Pro holky to je velmi těžké - ztráta otce. To asi každý pochopí," prozradila Šárka Grossová.

Štěstí dcery pomáhá ve smutném období i jí. "Soustředím se hlavně na holky," řekla. "Zvládáme to, asi jako všichni, kterým se stane takováto věc. Je to těžké, protože jsme na to sami," uvedla také Grossová v rozhovoru pro televizi Nova.

Táta Denisy Grossové Stanislav, bývalý český premiér, zemřel 16. dubna, když v pětačtyřiceti letech podlehl závažné nemoci. Trpěl amyotrofickou laterální sklerózou (ALS). Gross byl vůbec nejmladším premiérem v české historii, do čela kabinetu usedl v necelých 34 letech. V čele vlády ale vydržel jen osm měsíců. Vaz mu zlomila aféra okolo pořízení bytu, u kterého nedokázal vysvětlit původ peněz, z nichž ho pořídil. Poté se z politiky stáhl.

Nicméně i nadále bylo s jeho jménem spojeno několik kontroverzí. Další velké pozdvižení ve společnosti vyvolaly šachy kolem společnosti Moravia Energo. Gross se stal 31% vlastníkem této firmy a svůj vklad zhodnotil desetinásobně. Jednotlivé kroky při této transakci byly legální, celkově ale obchod a zázračné zbohatnutí Grosse vyvolávalo dojem, že jde o legalizování peněz nejasného původu. Případ nebyl uspokojivě vyřešen.
 

TN.cz / TV Nova / hmr / Michal Čoudek,

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz