Princezna Charlotte

Princezna Charlotte: Takhle bude časem růst do krásy! GALERIE

Princezna Charlotte: Takhle bude časem růst do krásy! GALERIE
Zdroj: Profimedia

Je jí málo přes měsíc a všichni hojně spekulují, jak bude vypadat. A bude princezna Charlotte podobná spíše mamince vévodkyni Kate, nebo spíše bude po otci princi Williamovi? Podle modelu, který zveřejnil portál Hello Party! bude spíše po Kate. Podívejte se, jak bude Charlotte vypadat od jednoho roku až do jednadvaceti.

Bude po Kate nebo Williamovi? Objevil se další model toho, jak by měla malá princezna Charlotte vypadat. Tým designerů portálu Hello Party! tentokrát sestavil portréty princezny v roce, čtyřech, osmi, dvanácti, šestnácti a jednadvaceti letech.

A postupem času by se stále více měla podobat své matce. Bude mít široký úsměv a tmavé vlasy.

"Spolupracovali jsme s odborníkem, který se specializuje na vývoj v obličeji. Pečlivě jsme také zkoumali fotky prince Williama a vévodkyně Kate a také fotografie prince George," uvedl Daily Mailu společník portálu Hello Party! Gerry Connolly.

Související obsah

Královskému páru se narodila holčička ráno v sobotu 2. května 2015 a dostala jméno Charlotte Elizabeth Diana. Charlotte je jméno francouzského původu a děvčátko jej dostalo z úcty k dědečkovi a Williamovu otci princi Charlesovi. Je to také prostřední jméno Katiny sestry Pippy Middletonové. Prostřední jméno dostala princezna po prababičce a současné královně Alžbětě. Jméno Diana odkazuje k Williamově matce, tragicky zesnulé lady Dianě. Oficiálně má být holčička titulována princezna Charlotte z Cambridge.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz