Petr Kramný

Zvrat v případu! Soud zrušil hlavní líčení s Petrem Kramným!

Zvrat v případu! Soud zrušil hlavní líčení s Petrem Kramným!
Petr Kramný Zdroj: TV Nova

Ostravský soud zrušil jedno ze dvou hlavních líčení, která měla začít na konci června. Důvodem má být jejich načasování.

Okresní soud v Ostravě zrušil proces s Petrem Kramným, který se týkal jeho křivého obvinění policisty. Ten měl začít 30. června. Zároveň totiž 29. června začíná druhý proces, ve kterém je Kramný obviněný z vraždy své dcery Klárky a manželky Moniky.

K zrušení jednoho ze dvou hlavních líčení soud přistoupil kvůli jejich časovému souběhu. "Hlavní líčení 30. června bylo zrušeno," potvrdila Kramného advokátka Jana Rejžková

Za křivé obvinění Kramnému hrozí až osm let, za dvojnásobnou vraždu až doživotí. Podle obžaloby Kramný na dovolené v Egyptě před dvěma lety svou ženu Moniku a osmiletou Klárku zabil elektrickým proudem, což má dokazovat soudní pitva. Kramný od začátku tvrdí, že je nevinný.

Související obsah

V kauze křivého obvinění potom tvrdil, že ho policisté při výslechu bili a mlátili mu hlavou o zeď, jak se z něj snažili dostat přiznání. Toto tvrzení vyšetřila GIBS a nezakládá se podle ní na pravdě. Hlavní líčení s Petrem Kramným začne 29.června a zatím je nařízeno do 10. července. Na proces Kramný čeká už téměř rok a půl ve vazbě. O propuštění z ní opakovaně žádal, naposled mu to bylo zamítnuto 5. června.

Poslechněte si, co k případu Kramný a zrušení líčení říká Jana Rejžková:


 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Průlomové rozhodnutí soudu: Žena jde do vězení, protože rušila řevem při sexu

Trestní oznámení na Rytmuse! Bude rappovat už jenom z vězení?

hel, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Petr Kramný

Důležité Události

Píše se na Deník.cz