Vražda

Zděšená Bratislava: Někdo tam rozsekal muže na kusy!

Slovenská policie se snaží odhalit identitu oběti brutální vraždy v Bratislavě. Hlavu muže našel v úterý u Přístavního mostu kolemjdoucí. V okolí několika metrů pak byly nalezeny i zbylé části těla. Motivy činu jsou zatím neznámé.

Brutální a chladnokrevný. Takový je pachatel kruté vraždy v Bratislavě. Nad smrtí asi čtyřicetiletého muže visí stále spousta otazníků.


"Vzhledem k tomu, že je vyšetřování teprve na začátku, není možné poskytnout bližší informace," mlčí i policejní mluvčí Tatiana Kurucová.


Svou oběť vrah podle všeho usmrtil čtrnácti ranami. Pak muže rozčtvrtil - údajně sekerou - a části těla ukryl v lesíku u Přístavního mostu. Tam odseknutou hlavu ležící u cyklostezky objevil kolemjdoucí.

Související obsah


Novinář Ivan Mego, který se vydal lesík prohledat, popsal děsivý okamžik, kdy se před ním objevilo rozsekané tělo bez hlavy, končetin nebo pánve.


Policie prostor okamžitě uzavřela a začala prohledávat okolí. Pro dopadení pachatele a určení motivu činu bude klíčové zjistit identitu oběti. Pomoci by mohla tetování na rukou muže.


Podle slovenských médií mohlo jít o vyřizování účtů mezi mafiány nebo o čin psychicky narušeného člověka.

pez, TV NOVA, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz