Chleba

Petr našel v chlebu zapečený hnus: Tohle je vyjádření výrobce!

Petr našel v chlebu zapečený hnus: Tohle je vyjádření výrobce!
Zdroj: došlo mailem

Pan Petr K. z Havlíčkova Brodu našel s přítelkyní v chlebu z Kauflandu zapečenou podivnost. Výrobce chleba prozradil, co to přesně bylo, a uvažuje o trestním oznámení.

Petr K. z Havlíčkova Brodu nám zaslal do redakce TN.cz fotky baleného, krájeného chleba s národní značkou kvality potravin, který jeho přítelkyně pořídila v tamním Kauflandu. Bylo v něm zapečené něco jako obvaz.

Vedení Kauflandu, kam šel Petr chleba vrátit, se obrátilo na výrobce, společnost Lapek a. s. z Jihlavy. " Předmětný, balený chléb, je již na cestě do oddělení kvality a bude podroben důkladné analýze včetně zapojení výrobce," uvedl mluvčí Kauflandu Michael Šperl.

Související obsah

"Se zákazníkem, kterému byla nabídnuta velkorysá kompenzace, jsme ve spojení. Vyjádřili jsme naše politování nad vzniklou nepříjemností a omluvili se."

Zdroj: došlo mailem

Vyjádření redakci TN.cz zaslal i výrobce chleba. Uvádí se v něm, že zapečeným předmětem je pekařská rukavice, o které nyní společnost zjišťuje, jak se do chlebu dostala. "Je to podivné," napsal Stanislav Křemen z Lapeku.

ČTĚTE TAKÉ:

Jaké jídlo škodí vašim mazlíčkům? Tady jsou 3 jedy

Pozor na rychlé občerstvení: Už po dvou týdnech zvyšuje riziko rakoviny tlustého střeva!

hel, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz