Hnus

Hnus v pečivu: Neuvěříte, co našel Petr zapečeného v chlebu!

Hnus v pečivu: Neuvěříte, co našel Petr zapečeného v chlebu!
Zdroj: došlo mailem

Pan Petr K. se vrátil z práce a přítelkyně mu ukázala, co našla v chlebu, který zakoupila v tamním Kauflandu. Něco takového jste ještě neviděli.

Pan Petr K. z Havlíčkova Brodu nám zaslal do redakce TN.cz fotky baleného, krájeného chleba s národní značkou kvality potravin, které prý jeho přítelkyně pořídila v tamním Kauflandu. Byl v něm zapečený obvaz. Jak se tam dostal, není známo.

"Šli jsme chleba vrátit, omluvili se nám, dali nám nový a bonboniéru k tomu," řekl Petr v rozhovoru pro portál TN.cz. "Takhle hned vám nemůžu říct, jak se závadný chleba na prodejnu dostal a kdo ho tam dodal, okamžitě to ale začneme zjišťovat," uvedl pro TN.cz mluvčí Kauflandu Michael Šperl. Výrobci chleba, společnosti Lapek a. s. z Jihlavy, nebrali telefon.

Každopádně to, že se do pečiva dostane něco, co tam rozhodně nepatří, není bohužel tak výjimečné. Nedávno paní Ilona poslala do redakce TN.cz fotky rohlíku z prodejny COOP v Mokřově, ve kterém pro změnu našla myš.

Související obsah

"Je nepochopitelné, jak v rohlíku může být zapečená myš. Obchod za to nemůže, ale dodavatel daného pečiva ano," má jasno o viníkovi paní Ilona.


 

ČTĚTE TAKÉ:

Tohle nejezte! 6 potravin, které způsobují rakovinu

hel, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz