Banán

Budete ještě jíst banány? Tohle video vás vyvede z klidu!

Jsou banány opravdu bezpečné jídlo? Tohle video dokazuje, že mohou být mnohem nebezpečnější, než se na první pohled zdá.

Už několikrát se stalo, že v krabici od banánů dorazila do Evropy (i do České republiky) všelijaká havěť. Nejčastěji putují s tímto exotickým ovocem pavouci. Většinou jsou schovaní v trsu mezi jednotlivými plody.

Teď ale pavouk zavítal do bytu muže trošku jiným, o to více zákeřným způsobem. Schoval se totiž přímo do banánu. Muž, který ho našel, vše natočil na video. To se teď stalo hitem internetu.

Muž chtěl si sníst svůj banán, ale najednou v něm spatřil pohyb. Pak praskla kůra a ze štěrbiny vykoukly nohy. "Jen o pár vteřin poté z ovoce vylezl pavouk," píší tvnoviny.sk a upozorňují, že by si teď lidé měli každý banán před konzumací pořádně prohlédnout.

Související obsah

Ze zprávou přišel britský portál DailyMail, ale zatím se nepodařilo identifikovat, kde byl snímek pořízen. Autorem je muž, který pochází z Německa. V diskusích pod články na internetu někteří lidé upozorňují na to, že je video pouze nahrané.

Jiní diskutující ale jsou o pravdivosti videa přesvědčeni a říkají, že už raději banány vůbec jíst nebudou.
 

ČTĚTE TAKÉ:

VIDEO: Vyděsí vás k smrti. Z výstřihu ženy vylezlo něco strašlivého

Husťák! Muž si nacpal do pusy živou tarantuli obalenou hadem

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz