Nehoda

Dodávka v Liberci smetla zastávku plnou lidí! Jeden muž zemřel

Tragická dopravní nehoda se stala ráno v Liberci - Dolním Hanychově. Řidička dodávky tam po dešti při přejíždění kolejí dostala smyk a najela na tramvajovou zastávku plnou lidí. Jeden muž na místě zemřel.

Nehoda se stala ráno po sedmé hodině. Zastávka byla plná lidí spěchajících do práce. Řidička přijížděla shora po kolejích. Protože drobně pršelo, byly koleje velmi kluzké. Žena na nich dostala smyk a její auto pak vjelo na tramvajovou zastávku Janův Důl, přímo mezi čekající lidi.

Auto smetlo šestasedmdesátiletého muže, který na místě zemřel. Pomoci mu už nedokázali ani přivolaní záchranáři. Muže zkoušeli oživovat téměř hodinu, ale bezvýsledně. Okolí pak uzavřela policie a začala tragickou nehodu vyšetřovat.


Související obsah

Místo je známé velmi častými nehodami. Téměř vždy jsou spojené s deštěm a jízdou po kolejích. Auta tu končívají i převrácená na střeše. "Policisté vyjíždějí na toto místo poměrně často. Toto je však poprvé, kdy došlo k tak tragickým následkům," uvedla Vlasta Suchánková, mluvčí policie libereckého kraje.

tn.cz / gar
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Nehoda

Důležité Události

Píše se na Deník.cz