Karel Gott

Strach o život Karla Gotta! Zradilo ho srdce a skončil v nemocnici

Šok pro všechny fanoušky legendárního zpěváka Karla Gotta! Zlatý slavík musel nečekaně do nemocnice!

Karel Gott (75) má vážné zdravotní problémy. Podle informací TV Nova ho zradilo srdce. Oblíbeného zpěváka museli potají převézt do pražského IKEMu. Rodina 39násobného slavíka zatím nechce k zpěvákově stavu podávat bližší podrobnosti.

Přísný zákaz informovat o jeho zdravotní kondici mají i všichni zaměstnanci nemocnice, kde Karel Gott skončil. "Já se omlouvám, ale o zdravotním stavu našich pacientů nemůže podávat žádné informace," řekla mluvčí IKEMu Veronika Velcová.

Karel Gott v polovině července oslaví 76. narozeniny a při jeho dlouhodobě velkém pracovním vytížení jeho převoz do nemocnice vyvolává mezi fanoušky obavy.

Gott dorazil do pražského IKEMu už krátce před osmou hodinou ráno v doprovodu své manželky Ivany. IKEM je jedna z nejlepších nemocnic ve střední Evropě. Pracují tam ti nejlepší experti, kteří se specializují na léčbu kardiovaskulárních chorob - tedy i srdce. Doposud přitom Gott chodil do nemocnice v Motole.

Související obsah

Manželka ho přivezla přímo před příjem kardologického oddělení. Tam se měl podrobit vyšetření srdeční chlopně. Mluví se o vážné utajené operaci, která mistra zřejmě čeká.

"Karel Gott podstoupil ambulantní vyšetření srdce. Vysoký věk pana Gotta i pracovní nasazení vyžadují, aby byl pod dohledem lékařů a o své zdraví preventivně pečoval. Každopádně pan Gott už je v pořádku doma," řekla jen jeho mluvčí Aneta Stolzová.

Všichni přejeme Gottovi brzké uzdravení. Co mistrovi vzkazujete vy? Posílejte mistrovi přání. Zlatému slavíkovi je předáme.

Už před časem Karel Gott podstoupil vyšetření srdce. Vše ale zlehčoval a tvrdil, že je to v jeho věku normální. "Je to taková, jak bych to řekl, inspekce. Je to obvyklá záležitost. Člověk si jde ověřit, jestli je všechno v pořádku," vzkázal tehdy týdeníku Sedmička.

Související obsah

Zdravotní problémy ale důsledně vylučoval. Jenže v jeho věku a při jeho životním rytmu je jakýkoli problém se srdíčkem velmi nebezpečný a není možné ho zlehčovat.
 

ČTĚTE TAKÉ:

Záhada, která trápí český showbyznys: Proč Karla Gotta opustili všichni spolupracovníci?

Karel Gott na policii: Jsi senilní b*b a kr***n, útočí prý na něj

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz