Sms

Nejlepší rozchod: Takhle dívka (11) poslala přítele k vodě!

Nejlepší rozchod: Takhle dívka (11) poslala přítele k vodě!
Zdroj: Facebook/ Thinkstock

Nic netušící jedenáctiletá Katie Nickensová se stala přes noc internetovou senzací. Její starší sestra Madison zjistila, jakým způsobem ukončila holčička "vztah" s přítelem, který ji měl podvádět, a záznam komunikace mezi Katie a přítelem Joeyem sdílela na Twitteru.

Katie dospěla k závěru, že ji Joey podvádí. Dozvěděla se totiž, že se poflakoval v parku s dívkou jménem Natalie. To mu nemínila odpustit a s přítelem se rozešla. Joeymu dokonce zasadila tvrdou ránu, když mu oznámila, že jej nikdy nemilovala. On se bránil, že mu jednou koupila pití v kavárně Starbucks, což je přece jasný důkaz lásky. Katie mu to pak ale natřela.

"Ťuk, ťuk, ťuk, kdo to je? Aha, to je výtah, protože ty mi nejsi roven," oznámila šokovanému mladíkovi v textovce. Ten na její slova nebyl schopen reagovat.

Madison listu Daily Mail prozradila, že věděla o tom, že její jedenáctiletá sestra má přítele, ale jak vypadá jejich komunikace objevila až náhodou, když se Katie podívala do telefonu. Zprávy si vyfotila a hned je s komentářem

"Hahahahahaha. Ó můj bože, oficiální "rozchod" mojí sestry s jejím přítelem" sdílela na Twitteru. Co se následně strhlo, ale vůbec nečekala.

Ráno Madison zjistila, že její příspěvek sdílely tisíce lidí. Zájem o dvě sestry z texaského města Plano začala projevovat i média. Lidé začali spontánně z rozchodové SMSky vytvářet memy. Katie byla zpočátku na svojí sestru naštvaná.

Související obsah

"Nejdřív jsem byla naštvaná, ale pak jsem se podívala na její Twitter," vzpomíná Katie. "Viděla jsem, kolik lidí si to oblíbilo a retweetovalo a říkala jsem si, že je to docela cool."

Příliš nadšení nebyli ani rodiče. Matka Tammy prozradila Daily Mailu, že si s oběma dívkami musela velmi důrazně promluvit. S Madison o tom, že nemá sestře lézt do mobilu a už vůbec nemá zveřejňovat její soukromé zprávy. S Katie zase o tom, že by měla mírnit své vyjadřování.

Související obsah

Díky sedmnáctileté Madison unikly na internet i další zprávy, které si Katie a Joey vyměnili. Během jedné předchozí lásky Katie svému příteli vyčítala, že před ní dává přednost kamarádům a následně naznačila, jak by situaci mohli vyřešit:

"Budeme si muset udělat rozvrh. Jakože já tě budu mít v pondělí a ve středu a kluci by tě mohli mít v úterý a ve čtvrtek a pak si v pátek budeš moci vybrat, s kým bude chtít být."

Jiné zprávy zase ukazují, že jindy vypadal vztah mladého páru přímo idylicky. Katie se Joeymu svěřila, že by za něj schytala kulku. Ale on by jich byl ochoten za svou mladou přítelkyni schytat hned šestnáct!
 

ČTĚTE TAKÉ:

Tuhle úlohu řeší prvňáčci, dospělým dělá problémy! Co vám?

Chlapeček bránil matku: Cizí ženu mlátil a kopal do hlavy!

VIDEO: Děsivý papoušek baví své majitele ďábelskými zvuky

"Zatkněte mě!" Sexy policista je novým miláčkem žen! FOTKY

Schwarzeneggerovi se rozsvítilo a dal Cyrus kopačky!

Divoký rozchod: Uviděla přítele, jak souloží s její fenkou

vbo, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz