Petr Kramný

Kramný z vazby: Prozradil, proč se potutelně usmíval, a co ho mrzí!

Kramný z vazby: Prozradil, proč se potutelně usmíval, a co ho mrzí!
Zdroj: TN.cz

Druhý týden soudního líčení s Petrem Kramným, kterého obžaloba viní z vraždy manželky a dcery v Egyptě, skončil, ale obžalovanému jeho vývoj do karet nehraje. Co řekl na vývoj procesu?

Obžalovaný z dvojnásobné vraždy Petr Kramný odpověděl pro Blesk.cz na to, jak hodnotí průběh prvních dvou týdnů procesu, který byl odročen na 10. září. 

Petr Kramný si stále stojí za tím, že je nevinný. I když po výpovědích jeho kolegů a kamarádů tento týden přišli na řadu znalci, kteří jeho obhajobu zcela vyvrátili. 

Související obsah

"Líčení je náročné. Včetně výslechů. Přestávek není moc, ale zatím to zvládám," popsal Kramný pro Blesk.cz, jak se cítí po 14 dnech procesu, a dodal: "Nejvíce mě mrzí to, co řekla sestra. Bylo to účelové. V mládí jsme vycházeli dobře a překvapilo mě, že mluvila o mém sklonu k agresivitě či mé problémovosti. Samozřejmě jsem byl překvapen výpověďmi některých bývalých kamarádů. Ale většina známých za mnou stojí a to mi dodává sílu."

Každý, kdo proces sleduje, si nemohl nevšimnout výrazu tváře Petra Kramného - téměř pořád se lehce usmíval. Proč? "Prožívám bolest. Do toho jsem v abnormálním stresu, protože musím vysvětlovat něco, co jsem neudělal. Když přemýšlím, tak mám možná onen divný výraz. Vše okolo mě je jako z nějakého nepovedeného filmu," hájí se Kramný.

Související obsah

Obžalovaný z vražd Moniky a Klárky Kramných v Egyptě, které se měly stát v létě roku 2013, popírá, že by měl se svou ženou rozpory a neví o tom, že by ho plánovala opustit. Pořád si stojí za svým, že se je někdo na egyptské dovolené pokusil otrávit.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Vražda v Egyptě! Poznali byste, kdo bude hrát hlavní roli Petra Kramného?

se pouští do Kramného: Je to tyran!

pet, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz