Slanina

Napsal stížnost kvůli balíčku slaniny. Přečtěte si, jak se ztrapnil!

Napsal stížnost kvůli balíčku slaniny. Přečtěte si, jak se ztrapnil!
Zdroj: isifa.com

Mladík si chtěl na snídani pochutnat na toastech se slaninou. Když ale balíček otevřel, vytočil se do nejvyšších obrátek. Neváhal a napsal do obchodního řetězce stížnost. Odpověď, kterou dostal, určitě nečekal a pěkně se ztrapnil.

Supermarkety ve snaze prodat co nejvíc zboží a nalákat co největší počet zákazníků přistupují k různým obchodním trikům. A někdy neváhají i malinko zalhat. Jenže co se stalo osmadvacetiletému Benovi z Texasu, ho rozpálilo doběla. V balíčku se slaninou, kde mělo být sedm kousků, jich napočítal jen šest! Píše o tom web Nottinghampost.

Rozhodl se celou kauzu medializovat a napsal na Facebook stížnost na obchodní řetězec, kde zboží koupil. A jeho dojemný příběh skutečně vezme za srdíčko. Přečtěte si, co napsal.

"V neděli ráno si na snídani vždy děláme sendviče se slaninou. Ale minulou neděli jsem s hrůzou zjistil, že doma žádnou nemáme. Pomyslel jsem si, vždyť jen zaběhneš do nejbližšího Tesca a koupíš si ji. A tak se i stalo. U pokladny jsem si prohlížel účet a přečetl si "sedm uzených plátků slaniny". V duchu jsem se zasmál, protože je to zvláštní číslo pro balení slaniny. Ano, týden má sedm dní a i hříchů může být sedm, ale není to velký počet, pokud jde o plátky slaniny. Jak osmažím sedm kousků slaniny? Já si dám čtyři a přítelkyně tři?"

Související obsah

Jenže ještě větší šok čekal na Bena doma. Tam totiž zjistil strašnou pravdu. Jeden plátek slaniny chyběl!

"Podíval jsem se na talíř, potom na balení, na talíř a opět na balení. Bylo tam ale jen šest kousků! Nemohl jsem tomu uvěřit! Ponížení! Zavolal jsem do kuchyně na moji přítelkyni, ale tvářila se, jako že nechápe, co jí chci říct. Milé Tesco, když si kupuju balení slaniny, na kterém je napsané sedm kusů, očekávám, že v něm bude ne pět, šest ani osm plátků, ale sedm! Chtěl jsem sedm kousků slaniny a byl jsem velmi zklamaný. Jako důkaz přikládám fotografii a chci vědět, co sakra hodláte s tímto krutým aktem zrady dělat."

Z této přehnané reakce se brzy stal hit internetu, který dodnes sdílelo asi 10 tisíc lidí. Korunu celé stížnosti nasadila odpověď zástupců řetězce, kterou už lajkovalo více než 45 tisíc uživatelů.

"Zní to tak, jako byste v neděli ráno prožil celou škálu emocí. Jako příznivec slaniny, podobně jako vy, chápu váš šok, zklamání i nefalšovaný hněv ze zjištění, že v dotyčném balení bylo jen šest plátků slaniny. Můžete mi, prosím, v soukromé zprávě poslat vaše celé jméno, adresu a adresu provozovny, ve které jste slaninu koupil? Také mi, prosím, pošlete fotku čárového kódu, kód šarže a dodavatele, abychom vám mohli vrátit peníze. Mohl bych vaše osobní údaje poskytnou našemu dodavateli? Je totiž možné, že vás bude chtít ihned kontaktovat. S pozdravem Jamie, zákaznický servis."
 

mom, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz