Video

Co se stane, když obří balon s chlapem uvnitř naplníte vodou?

Existují experimenty, které chtěl v dětství vyzkoušet úplně každý. A když už ne osobně, je zajímavé se na ně podívat alespoň na videu. Internetová partička Slow Mo Guys už jich má za sebou spoustu. Podívejte se na jejich nejnovější.

Slow Mo Guys se specializují na natáčení dětinských experimentů a dalších šílených videí speciální vysokosnímkovou kamerou, která jim umožňuje video plynule zpomalit a odhalit tak, co se zrychleně děje v jejich pokusech.

Tentokrát si vzali na paškál velký vodní balón. Jelikož dovádět na něm zkoušeli už před pár lety, tentokrát si jeden z chlapců dokonce do balonu vlezl. Pak jej začali napouštět.

Související obsah

Předvídat, co se stalo, když se balon pořádně naplnil vodou, je vcelku jednoduché. Zajímavý je ale pohled právě "rychlou" kamerou, kde je vidět, jak si voda okamžiky po prasknutí balonu zachovává předchozí tvar.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Při požáru trajektu na Filipínách zahynulo nejméně 7 lidí

Nejméně sedm lidí přišlo o život při pondělním požáru trajektu Mercraft 2 na Filipínách, který převážel 124 lidí včetně posádky z ostrova Polillo do Realu v provincii Quezon, informuje agentura AFP. Fotografie sdílené pobřežní stráží ukazovaly, jak se z lodi zachvácené požárem. Doposud bylo zachráněno na 120 lidí, po zbytku pasažérů pátrá pobřežní stráž. K neštěstí došlo asi 7 kilometrů od přístavu.

Píše se na Deník.cz