Krádež

Pomocnice nebo hyena? Ukradla mi 20 tisíc, zuří vozíčkář

Pomocnice nebo hyena? Ukradla mi 20 tisíc, zuří vozíčkář
Zdroj: tn.cz / Facebook

Celý Děčín žije údajnou krádeží 20 tisíc korun v hotovosti. O peníze měl přijít vozíčkář Kryštof Petele a zlodějkou má být jeho asistentka Nikol V. Pro krádež využila toho, že Kryštof usnul.

Rozčarovaný vozíčkář vyvěsil status o tom, že ho vlastní asistentka okradla o dvacet tisíc, na Facebook ve čtvrtek ráno, tedy krátce po tom, co zjistil, že mu peníze chybí.


A strhla se smršť - zpráva se totiž začala lavinovitě šířit Facebookem a do pátečního poledne ji sdílely skoro čtyři tisíce lidí. Otázka ovšem je - opravdu se to stalo tak, jak vozíčkář popisuje? Není to jen osobní msta?

Související obsah


To se zatím bohužel nedovíme - Petele totiž odmítá mluvit na kameru. A jeho asistentka? Té se štvanice asi moc nelíbí, protože se raději na sociální síti přejmenovala a jako Nikol ji tam už nelze najít.


Že ovšem nejde o výmysl potvrzují děčínští policisté. Mluvčí Petra Trypesová sice nemůže potvrdit jména oběti a údajné pachatelky, ale řekla, že kriminalisté opravdu vyšetřují krádež přibližně 20 tisíc korun, ke které došlo v noci ze středy na čtvrtek.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Je to hyena? Slavná zpěvačka Lucie Bílá vydělává na povodních!

Hyeny na Facebooku: Už vznikla stránka, která pohřbila Schumachera

pez, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz