Vagon

VIDEO: Splašený vagón projel městem, pak zdemoloval nádraží!

Jako v katastrofickém filmu si museli připadat cestující, kteří na nástupišti ve městě Utica ve státě New York čekali na vlak. K nádraží se totiž nečekaně přiřtila historická lokomotiva, kterou dal do pohybu odbržděný, plně naložený vagón!

Více než stovku tun vážící "souprava" se zastavila až o schodiště a historickou nádražní budovu, kterou velmi poničila. Nehoda se sice stala už 21. července, až nyní ovšem byly uvolněny záběry celého incidentu.


Záběry ukazují, jak na nástupišti klidně čeká asi desítka lidí, kteří se náhle rozprchnou, jako když do nich střelí. O okamžik později nádraží zahálí mrak prachu, který se uvolnil po nárazu neřízeného vagonu a lokomotivy.


To, že se při cestě neovladatelného vagónu a později i lokomotivy nikomu nic nestalo, je malý zázrak. 132 tun vážící vagón totiž po odbrždění projel několika frekventovanými ulicemi v centru města, než se mu do cesty postavila historická lokomotiva a později nádražní budova.

Související obsah


Další gól je to, že za děsivou nehodu nemůže technická závada, ale třináctiletý chlapec, který se kolem vagónu naloženého plastovými formami motal a nějakým záhadným způsobem se mu podařilo kolos odbrzdit. Železničáři i policisté teď zjišťují, jak se to vlastně stalo.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

SMRTÍCÍ SEX: Tato kráska si to rozdávala za jízdy v autě, proletěla předním sklem a zemřela

PEKLO NA SILNICI: Tři dny ležela a sténala na tělě mrtvého přítele

pez, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz