Daniel Landa

Kdo je mladík, co poničil Landovo auto? Policie má podezřelého

Luxusní auto Daniela Landy stálo zaparkované před jeho domem na pražském Vyšehradě, když ho neznámý mladík polil pivem, a poté poškrábal lak dlažební kostkou. Po vandalovi pátrala policie, nyní je na žhavé stopě.

Černé Porsche kontroverzního zpěváka Daniela Landy se tento týden stalo terčem vandala. Auto poničil za bílého dne, dívka s fialovými vlasy akci, která byla natočena na bezpečnostní kameru, přihlížela.


Po obou mladých lidech pátrala policie. Nyní je podle webu tisen.tv na horké stopě. Landovo auto s největší pravděpodobností poničil Petr V., na kterého přišlo udání. Na totožnost mladíka upozornili TV Nova i diváci.

Související obsah


Podezřelého mladíka chce mladíka vyslechnout. Dosud mluvili jen s jeho otcem. Další podrobnosti kriminalisté zveřejní až v pondělí.

NEPŘEHLÉDNĚTE: 

Brutální útok: Taylor Swift napadl fanoušek a málem ji shodil z pódia!

Pořádky se mění. Krásku zkopali v parku za to, že se opalovala v plavkách

pet, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

FBI překazila vraždu bývalého prezidenta Bushe

Americká FBI zatkla Iráčana žijícího v Ohiu, který plánoval vraždu bývalého prezidenta George W. Bushe, za jehož vlády zahájily USA válku v Iráku. Muž, identifikovaný jako Shihab Ahmed Shihab, si mapoval Bushovu rezidenci v Dallasu a chtěl do Spojených států propašovat čtyři komplice. FBI ho odhalila díky informátorům.

Krátká zpráva

Severní Korea odpálila po odletu Bidena tři balistické rakety

Severokorejský režim odpálil nejméně tři balistické rakety, které dopadly do moře směrem k Japonsku. Stalo se tak jen pár hodin poté, co z návštěvy jihovýchodní Asie odletěl americký prezident Joe Biden. Ten se svým jihokorejským protějškem mimo jiné jednal o případném rozšíření vojenských cvičení k odstrašení severokorejských jaderných hrozeb. Cvičný odpal byl již 17. letošním testem raketových sil diktátora Kim Čong-una.

Píše se na Deník.cz