Padák

Horor na dovolené: Padák se utrhnul, pár turistů ztroskotal!

Většina z nás se na dovolených aspoň trochu pustí ze řetězu a s chutí vyzkouší nějaký ten adrenalinový zážitek, aby bylo na co vzpomínat. Občas se to ale ošklivě zvrtne.

Vyprávět by o tom mohl pár turistů, kteří se na Maltě rozhodli, že vyzkouší takzvaný parasailing, tedy zážitek, kdy visíte na padáku a jste taženi za motorovým člunem.


Jenže dvacetiletý Anthony a jeho o tři roky mladší sestra Grace nakonec dostali adrenalinu o dost víc, než kolik si zaplatili. V momentě, když už vláli zavěšení pod padákem, se na pláž přihnala silná vichřice.


Ta nejprve zahnala člun, který měl mladé Brity táhnout, na mělčinu a pak způsobila něco ještě horšího. Poryv větru totiž nějak přetrhnul lano, kterým byli sourozenci ke člunu přivázaní.

Související obsah


Ohromení lidé z pláže tak už jen bezmocně sledovali, jak vichřice unáší neovladatelný padák od břehu do vnitrozemí. Tam se Anthony a Grace o pár chvil později zřítili na zem a mohou být rádi, že přežili.


Vítr je totiž zanesl na louku plnou keřů, takže jejich přistání bylo relativně měkké a sourozenci z otřesného zážitku vyvázli jen s odřeninami a modřinami.

pez, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz