Daniel Landa

Pomsta nic nevyřeší, krotí Landa fanoušky po útoku na své auto

Zpěváka Daniela Landu překvapil rozruch kolem jeho Porsche, které mu poničil vandal. Mladík luxusní auto poškrábal kamenem, poplival, polil pivem a ohnul mu zrcátko. A to všechno přímo pod bezpečnostní kamerou. Desítky příznivců Daniela Landy mu za to teď na internetu vyhrožují. Sám zpěvák se snaží jejich reakce mírnit.

Černé Porsche kontroverzního zpěváka Daniela Landy se tento týden stalo terčem vandala. U jeho fanoušků to vzbudilo ohromnou vlnu nevole. A na internetových diskuzích nejen v Česku se o mladíkovi dost nelichotivě vyjadřují.

"Kdo je mladík.....?? Jasná odpověď: je to vypatlanej z**d, kterýmu bych neváhal rozmlátit hlavu o obrubník. Jeho trapnej a zbytečnej život nemá cenu ani toho laku na autě!! To samý platí o tý ošklivý k***ě, co na to čuměla!!" píše jeden z diskutujících a ostatní příspěvky se nesou v podobném duchu.

Landa vše považuje za klukovinu, i když mladík asi podle něj moc dobře věděl, komu výrazně nalakované auto patří. Zpěvák, který se nyní intenzivně připravuje na svůj zářijový Velekoncert, své fanoušky vyzývá, aby se zdrželi jakýchkoli útoků.

Související obsah

"To poslední, co bych si přál, je veřejný lynč. Sice nesouhlasím s ničením cizího majetku, ale rozhodně jsem také proti násilí. Celou situaci řeší policie České republiky a budu rád, když se mojí fanoušci zdrží jakéhokoliv útoku na onoho kloučka," vzkázal zpěvák svým obdivovatelům.

Policie zatím z útoku nikoho neobvinila, po zveřejnění videa ale dostali kriminalisté několik poznatků, z nichž většina směřovala ke studentovi Petrovi. Včera ho policisté hledali doma, jenže se po něm slehla zem. Smazal i své internetové profily.
 

mom/Ondřej Špalek, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Za poslední rok zahynuli ve službě dva agenti CIA

Za poslední rok zahynuli ve službě dva důstojníci americké zpravodajské služby CIA. Na pamětní zeď v sídle agentury v Langley ve Virginii přibyly při každoročním ceremoniálu na jejich počest dvě hvězdy. Pracovali v utajení, jejich jména i okolnosti úmrtí jsou tajné. O rok dříve přišli při plnění úkolů o život čtyři příslušníci CIA.

Krátká zpráva

Zřícená budova pohřbila v Íránu šest lidí, desítky jsou ještě v troskách

Šest lidí zahynulo při zřícení nedostavěné budovy v nejrušnější ulici v íránském městě Abadan. Záchranáři vyprostili z trosek desetipatrového domu 34 živých, desítky lidí pohřešují. Spodní patra domu byla před několika dny zprovozněna, zatímco horní část ještě dostavovali. Policie zatkla majitele objektu i šéfa stavební firmy.

Píše se na Deník.cz