Odmítá váš partner v horku sex? Podstrčte mu meloun či fíky

Odmítá váš partner v horku sex? Podstrčte mu meloun či fíky
Zdroj: Tn.cz/ thinkstockphotos.com

Nemáte vy nebo váš partner v takovém horku náladu na intimní projevy lásky? Nevěště hlavu. Existují totiž přírodní afrodiziaka v podobě potravin. Takže stačí nakoupit ty správné ingredience, uvařit večeři a hurá do toho.

Pro horké letní večery je ideální osvěžující ovocný salát. Tak proč ho nepřipravit z takového ovoce, které má afrodiziakální účinky? Meloun příznivě působí na krevní oběh, což zkvalitňuje erekci. Fíky jsou odjakživa považovány za afrodiziakum. Lidem někdy připomíná vnitřek fíku ženskou postavu. Díky hořčíku, draslíku a železu, které jsou ve fících obsaženy, získáte zpět ztracenou sexuální touhu. Neopomíjejte ani jahody. Rozpumpují produkci hormonů a zvýší vám chutě na maximum. Navíc podporují tvorbu testosteronu.

Jednou z nejznámějších potravin, obsahující afrodiziakum, jsou ústřice. Obsahuje totiž velké množství zinku, který napomáhá odstranit nedostatky bránící vzrušení, proto ústřice nejvíce zvyšují sexuální libido. Zároveň jsou vnímána i jiným, než chuťovým smyslem. Našemu zraku často připomínají ženský pohlavní orgán.

Pokud nemáte rádi ústřice, sáhněte po lososovi. Obsahuje omega-3 mastné kyseliny, které zvyšují hladinu serotoninu, díky kterému se nám zlepší nálada i psychický stav. Můžete ho připravit například s bazalkou, která má silně povzbuzující účinky. Podle portálu spektrumzdravi.cz nás bazalka dostane do příjemného citového rozpoložení. Rozmarýn zase podporuje prokrvení orgánů.

Jako dezert rozhodně šáhněte po čokoládě. Podle internetového portálu dobrazona.cz čokoláda dělá s mozkem úplně to samé, co pohlavní styk. Pocit z pojídání čokolády se dá proto srovnat s prožitkem z orgasmu. Dějte si spolu šampaňské. Bublinky uvolňují zábrany.

Související obsah

Pro velký úspěch z večera, připravte své polovičce snídaňovou bombu plnou afrodiziakálních surovin. Granátové jablka zvyšují citlivost pohlavních orgánů. Vitamíny obsaženy v banánech podporují sexuální chutě. O medu je známo, že je nejstarším afrodiziakem na světě. Zvyšuje estrogen u žen a testosteron u mužů.

 

Zdroj: Thinkstockphotos

Vanilka zase stimuluje sexuální přitažlivost a díky její vůni stoupá sexuální apetit. Je magická, způsobuje dráždění genitálního systému. Vůně mandlí příznivě působí na ženy a dokáže s jejich libidem udělat zázraky. Pokud všechny tyto suroviny smícháte například s kuskusem, tak vás po ránu doslova postaví na nohy. 

nvi, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Sex

Důležité Události

Krátká zpráva

Státní správa při šetření Bečvy pochybila, tvrdí sněmovní komise

Sněmovní vyšetřovací komise zjistila k otravě Bečvy pochybení v postupu orgánů státní správy, které se šetřením katastrofy zabývaly. Problém měla především s rychlostí odběru vzorků, ale také v jejich analýze. Ve své závěrečné zprávě navrhla několik zákonných úprav.

Píše se na Deník.cz