Daniel Landa

Landa potkal mladíka, který mu poničil auto. Takhle si to vyřídili

Zpěvák Daniel Landa se tajně potkal s Petrem V., který mu na konci července dlažebí kostkou poškrábal luxusní auto. Mladík přišel společně s matkou a schůzka měla nakonec nečekané vyústění.

"Potkali jsme se mezi šesti očima. Byl jsem tam já, on a jeho maminka. Dlouho jsme mluvili, kluk si vše uvědomil v plném rozsahu. Tím pádem stahuji obvinění a věc pro média a další považuji za vyřešenou," řekl Landa, ale nespecifikoval, o čem přesně se s mladíkem bavili.

"Řešení není nutné konkretizovat, ale za mě je dostatečně výchovné. Kluk zazkratoval. Jsem přesvědčen, že ho to probralo a bude sekat dobrotu,“ ukončil Landa.

Mladík podezřelý z poškození luxusního vozu značky Porsche, které patří Danielu Landovi, se dnes dostavil také na policii. "Kriminalisté ho k věci vyslechli a posléze také obvinili z trestného činu poškození cizí věci, řekla TN.cz mluvčí pražské policie Iveta Martínková.

Mladíka na záběrech z bezpečnostní kamery poznali jeho známí a policii ho udali. Jde o studenta pražského gymnázia Nad Štolou. Když se o něj začala policie zajímat, smazal si facebookový profil a nezvedal číslo.

Související obsah

Reportérovi TV Nova se mu nakonec přeci jen podařilo dovolat, aby se k případu vyjádřil. Mladík se ale zachoval zbaběle. Místo toho, aby vše vysvětlil, telefon položil.

Studentovi v případě odsouzení hrozí až jeden rok za mřížemi a samozřejmě i náhrada způsobené škody. Daniel Landa už vyzval své fanoušky, aby se zdrželi jakýchkoliv útoků, kterými vyhrožovali na sociálních sítích.

"To poslední, co bych si přál je veřejný lynč. Sice nesouhlasím s ničením cizího majetku, ale rozhodně jsem také proti násilí,“ sdělil ve svém krátkém prohlášení Landa. Celé prohlášení si přečtěte tady.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Landa míří do Asie: Jedu si tam pro Prsten moci

Otec o Landovi: Zajímá mě jen jeho závodění

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Chorvatský prezident je proti vstupu Finska a Švédska do NATO

Chorvatský prezident Zoran Milanović chce požádat chorvatského zástupce v NATO, aby země hlasovala proti vstupu Finska a Švédska do NATO. Řekl to stanici N1 TV. Záhřeb by podle něj měl uplatňovat právo veta do doby, než bude v sousední Bosně schválena volební reforma, která by usnadnila bosenským Chorvatům volit své zástupce do vedoucích funkcí. Vláda Andreje Plenkoviče ale se svým prezidentem nesouhlasí. Milanović podle premiéra zastává proruské postoje.

Píše se na Deník.cz