Karel Gott

Karel Gott a jeho srdce: Mistr se cítí zdráv a má velké plány!

Karel Gott je znovu fit. Jeho problémy, které se týkaly srdeční arytmie, prý zmizely a mistr opět kypí zdravím. Na nadcházející koncertní šňůru je prý připraven a rozhodl se splnit si i svůj dávný sen - založit vlastní uměleckou agenturu.

Několikanásobný Zlatý slavík Karel Gott je konečně stoprocentně zdráv a má velké plány. Kromě koncertování se ve svých šestasedmdesáti letech rozhodl založit vlastní agenturu s názvem Karel Gott Agency, ve které bude hlavní jednatelkou jeho žena Ivana.

"Nápad založit si svoji agenturu je už starý, napadl mě před 55 lety, v době, kdy jsem začal zpívat," vysvětlil Gott. Agentura bude koordinovat všechny jeho profesní aktivity jak doma, tak v zahraničí.

Související obsah

Mezi koncerty a zakládáním agentury si ale Karel Gott dopřál i dovolenou."Jako šéf agentury jsem se sám sebe zeptal, jestli si můžu vzít dovolenou. Mé druhé já to schválilo a pochválilo mě za minulou sezónu. Proto jsem si dovolil dvě cesty, do Řecka k moři a do Španělska," pochlubil se mistr.

Za dovolenou mistra chválí i lékaři, kteří mu ji kvůli jeho nedávným zdravotním problémům doporučovali. "Pro příznivce mám dobrou zprávu, pro nepřátele špatnou. Cítím se výborně, jsem absolutně ve formě," zakončil Gott.

mom/Veronika Petruchová, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz