Dominik Hašek

Rozchod Haška se Šmuclerovou: Co na to říká její exmanžel?

Rozchod Haška se Šmuclerovou: Co na to říká její exmanžel?
Zdroj: tn.cz / Mediafax

Hokejová legenda Dominik Hašek a šéfka vydavatelství CNC Libuše Šmuclerová se po třech a půl letech rozešli. K této události jsme získali komentář od bývalého manžela Šmuclerové, který je momentálně na pracovní cestě.

S bývalým mužem Romanem Šmuclerem se nám z důvodu pracovní cesty nepodařilo spojit osobně, nicméně napsal: “Já o tom vím od rána jen to, co jsem si přečetl na internetu díky mnoha upozorněním. Jsem šťastný a spokojený a přeju všem zúčastněným, aby to měli brzo také tak.“

Roman Šmucler, dříve známý jako moderátor pořadu Tabu, a Libuše Šmuclerová se rozvedli po dvaceti letech manželstvíí v roce 2012. Šmuclerová tvrdila, že se jejich vztah rozpadl kvůli pracovnímu vytížení obou manželů. Stomatolog Šmucler nebyl s rozvodem smířený, ale vztah už se mu nepodařil zachránit. Roman a Libuše spolu tehdy žili dvacet let. Z jejich společného soužití mají dceru Justinu-Annu. Po nějakém čase Šmucler oznámil, že žena má někoho jiného. Ten jiný, tehdy tajný muž, byl Dominik Hašek.

Související obsah

O spojení legendárního hokejisty a majitelky vydavatelství se veřejnost dozvěděla v prosinci 2012. Láska jim ale vydržela jen tři a půl roku a teď se rozcházejí. A Šmuclerová ve vyjádření pro Blesk, který její vydavatelství tiskne, tvrdí, že se mají stále rádi a v budoucnu chtějí zůstat alespoň přáteli.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Dominik Hašek má své mince: Je to pro mě zavazující, říká hokejista

Šmucler vrací úder Libuši a jejímu milenci Haškovi! Co o nich řekl?

dal, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Ministr Gazdík odvolal ředitelku Cermatu

Ministr školství Petr Gazdík (STAN) odvolal ředitelku Centra pro zjišťování výsledků vzdělávání (Cermat) Michaelu Kleňhovou. Důvodem byla ministrova nespokojenost s fungováním organizace. Ta má na starosti maturitní a jednotné přijímací zkoušky.

Krátká zpráva

Za poslední rok zahynuli ve službě dva agenti CIA

Za poslední rok zahynuli ve službě dva důstojníci americké zpravodajské služby CIA. Na pamětní zeď v sídle agentury v Langley ve Virginii přibyly při každoročním ceremoniálu na jejich počest dvě hvězdy. Pracovali v utajení, jejich jména i okolnosti úmrtí jsou tajné. O rok dříve přišli při plnění úkolů o život čtyři příslušníci CIA.

Krátká zpráva

Zřícená budova pohřbila v Íránu šest lidí, desítky jsou ještě v troskách

Šest lidí zahynulo při zřícení nedostavěné budovy v nejrušnější ulici v íránském městě Abadan. Záchranáři vyprostili z trosek desetipatrového domu 34 živých, desítky lidí pohřešují. Spodní patra domu byla před několika dny zprovozněna, zatímco horní část ještě dostavovali. Policie zatkla majitele objektu i šéfa stavební firmy.

Píše se na Deník.cz