Bydlení

Seznamte se s nejmenším karavanem na světě: Má i kuchyň!

Seznamte se s nejmenším karavanem na světě: Má i kuchyň!
Zdroj: oficiální zdroj

Poslední roky jsou v módě dovolené v hotelích, apartmánech nebo alespoň chatkách. Pohodlí si ovšem můžete klidně dopřát i sami - třeba s nejmenším karavanem na světě jménem Gidget.

Pokud už vrtíte hlavou, protože si ještě pamatujete, jak jste se mačkali v malém áčku nebo v "apartmánu" ve svém přívěsném vozíku, vzdáváte se moc rychle.


Gidget sice na první pohled připomíná jen takový stan na kolečkách, ale jak známo, dojmy mohou klamat. Koneckonců sami výrobci tohohle ani ne třímetrového prcka přiznávají, že hrají na retro strunu.


Jenže - Gidget nezůstal v minulosti, naopak nabízí moderní vychytávky a je konstruovaný tak, že se po zaparkování dá roztáhnout skoro na dvojnásobek svých přepravních rozměrů.A navzdory své titěrnosti v něm nechybí kompletně vybavená kuchyňka s ledničkou, uložné prostory a pohodlné dvojlůžko. A během ležení můžete koukat na televizi s 24palcovou uhlopříčkou a kvalitním zvukovým systémem.

Související obsah


Postel se dá navíc jednoduchým přeskládáním změnit na pohodlný gauč s vysouvacím stolkem. V základní verzi pochopitelně už není sprcha a toaleta, ale existuje i o trochu větší model, který obojí nabízí.


Plně vybavený Gidget se sprchou a toaletou vyjde na přibližně 380 tisíc korun, základní model je asi o čtvrtinu lacinější.

pez, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz