ISIS

ISIS: Znásilňování žen je v pořádku, je to součást naší víry!

ISIS: Znásilňování žen je v pořádku, je to součást naší víry!
Zdroj: YouTube.com/ Profimedia.cz

Islámský stát považuje znásilnění za jeden ze základů svého náboženského učení. Podle jeho představitelů korán dokonce vyzývá k sexuálním útokům na nemuslimské ženy. Duchovní o tom přesvědčují řadové bojovníky.

Jezídská dívka, která strávila 11 měsíců ve strašlivém zajetí bojovníků ISIS, byla neustále znásilňována. Ti, kteří na ní ohavné zločiny páchali, se přitom ospravedlňovali, že utrpení a znásilňování není hříchem, když žena vyznává jiné náboženství než Islám.

Celkově mají bojovníci IS na svědomí více než pět tisíc žen, s nimiž obchodují jako s laciným zbožím a často je celé roky nutí k rolím sexuálních otrokyní. "Stále jsem jim říkala, ať přestanou, že to bolí. Řekli mi, že podle Islámu je oprávněn znásilnit bezvěrkyni," svěřila se dvanáctiletá dívka reportérovi listu New York Times.

Související obsah

Její slova potvrzují i další dívky, kterým se ze zajetí ISIS podařilo utéct."Řekl mi, že znásilnění je jeho modlitba k Bohu, že je to halal," říká patnáctiletá uprchlice z jiného tábora.

ISIS si na byznyse s bílým masem založil velmi dobře fungující podnikání. Vlastní domy, ve kterém dívky ubytovává. Ty mají speciální místnosti, kde se předvádějí klientům. Nechybí ani flotila autobusů, které dívky rozvážejí bojovníkům po okolí.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Čtyřiačtyřicet mrtvých a stovky zraněných! Apokalypsu v Číně údajně způsobil teroristický útok

VIDEO JE ODHALILO: Isis natáčí vraždy rukojmích v ateliérech?!

jox, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz