Pomsta

Krutá pomsta! Žena nevěrníkovi podpálila penis. VIDEO

Nevěra se může zle vymstít. Přesvědčil se o tom blíže neidentifikovaný muž, jehož partnerka evidentně nikdy neslyšela o tom, že pomsta se nejlépe servíruje za studena. Ta její byla totiž zatraceně horká.

Zhrzená žena se totiž rozhodla, že nevěru s kolegyní z práce je potřeba ztrestat kreativním a velmi brutálním způsobem. Otázkou ovšem je, zda je podpálení rozkroku adekvátní odplatou za postelové hrátky pod cizí peřinou.


Žena, jejíž identita je neznámá, si navíc celý incident natočila na video. Na záběrech je vidět, jak se potichu přikrádá k posteli, v níž její sukničkářský partner spí jen v trenkách a ponožkách.


Pak mstitelka vytáhne odlakovač na nehty, nalila hořlavinu na spodní prádlo bezbranného spáče a zapálila ji. Pro nevěrníka to muselo být nejhorší probuzení v životě.


Když se probral, okamžitě se snažil rukama plameny zadusit. A i když se mu to podařilo rychle, na videu jsou stejně slyšet jeho vzlyky a úpění.

Související obsah


Mstivá partnerka s ním ovšem neměla ani potom absolutně žádné slitování a místo, aby volala záchranku, sprostě partnerovi vynadala řvala na něj, ať se okamžitě sbalí a vypadne z bytu.


Video vyvolalo pochopitelně pořádné pozdvižení. Například diskutující na britském Daily Mailu rozzuřilo především to, žese videu spousta lidí směje. "Kdyby to bylo opačně a chlap by podpálil ženský rozkrok, byl by z toho skandál a strašný řev," je si jistý diskutující s přezdívkou kaz4541.


Později ovšem vyšlo najevo, že celá scénka je jen nahraná a její autoři se baví tím, kde všude se video objeví.


NEPŘEHLÉDNĚTE:

Tak to je síla: Tenhle muž má penis dlouhý 34cm. “Nechci ho mít tak velkého, mám problémy” říká! O jaké trable jde?

Strašlivý omyl: Mladý lékař si při porodu spletl pupeční šňůru s penisem!

pez, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz