OBCHODNÍ SDĚLENÍ – Redakce TN.cz neovlivňuje jeho obsah

Sedací soupravy pro třetí tisíciletí

Sedací soupravy pro třetí tisíciletí
Zdroj: oficiální zdroj

Představte si, že přijdete z práce domů a jste unavení a naštvaní. Pustíte televizi, sednete na gauč a chcete si vychutnat chvilku klidu.

Pouhým dotekem tlačítka se vaše „obyčejná“ sedačka začne měnit v relaxační křesílko. Sklopí se opěradlo pod vašimi zády, sedák se povysune, takže se zvýší hloubka sedu, vysune se podnožka, která nadzvedne a uvolní vaše nohy a vy se dostanete do polohy, kdy se vám odpočívá přímo báječně. Cítíte ten úžasný pocit?

A teď si ještě jednou představte, že taková sedačka opravdu existuje. Takovéto sedací soupravy s funkcí WALL AWAY a ještě mnohé jiné sedací soupravy má ve své nabídce firma MONTERO. „Svoji sedací soupravu si můžete poskládat v podstatě na míru,“ říká jednatel firmy Vladimír Kubeš. A myslí to doslova. „Naše sedací soupravy jsou v podstatě stavebnice, takže je možné poskládat je do jakéhokoli tvaru či rozměru,“ doplňuje Kubeš.

Zdroj: oficiální zdroj


Je jenom na vás, z jakých prvků svoji sedačku poskládáte. Můžete volit z rovných dílů, přes různé tvary rohů, kanapátek, taburetů až po velmi oblíbený zakončovací otočný prvek zvaný rondel. Ale nejde jen o rozměry. Je třeba myslet i na pohodlí. Proto je vhodné doplnit sedací část různými područkami, podhlavníky a polštáři, které mohou být i polohovatelné a to jak manuálně, tak motorově. Tvrdost sedu máte také ve svých rukách a u některých typů sedaček si sami řeknete, zda chcete sedět na měkkém nebo naopak. Myslete i na účelnost. Zvolte si sedací soupravu s úložným prostorem nebo přídavným lůžkem, a pokud o lůžko nestojíte a přesto občas potřebujete přespat, můžete si zvolit sedací prvek, který se jedním stisknutím tlačítka změní na kanapátko a nouzové lůžko je na světě.

Zdroj: oficiální zdroj


Nepodceňujte ani výběr povrchu sedací soupravy. Nejen, že vhodně vybranou látkou nebo kůží dáte své sedačce jedinečnou „tvář“, ale také si ušetříte spoustu práce s její údržbou. Dnešní látky a kůže mohou být opatřeny tzv. nešpinivou úpravou, to znamená, že nečistoty stačí pouze setřít vlhkým hadříkem a po rozlitém víně nebo kakau vašich dětí není ani památky. Kvalitní povrch také dlouho vydrží, proto si firma může dovolit dávat na kvalitní povrchy i 5ti letou záruku.

Kvalita zaručena

Stejně tak, jako je kvalitní povrch sedací soupravy, je kvalitní i rám. „Za tuto kvalitu ručí náš německý partner, který řemeslnému provedení každého detailu věnuje velkou pozornost. Ať už si u nás zvolíte sedací soupravu rohovou nebo klasickou, chybu neuděláte. Můžete si být jistí, že sedačka od nás se hned tak nerozvrže.,“ slibuje Vladimír Kubeš.

Zdroj: oficiální zdroj


Stejně kvalitní jako sedací souprava sama jsou i služby firmy MONTERO, které poskytují úplně zdarma. Nejen, že vám odborně poradí s výběrem sedačky a podrobně vysvětlí jednotlivé odlišnosti, ale ještě připraví 2D grafický návrh prostorového uspořádání. Vaši vybranou sedačku dopraví až k vám do obýváku nebo kanceláře a odborně ji smontují. Postarají se o všechny obaly a budete-li chtít, tak i o starou sedací soupravu, která dosloužila. Vy už si můžete jen sednout a odpočívat. Tak si vyberte na webu www.nabytek-montero.cz nebo ve značkových prodejnách v Krucemburku nebo v Praze – Čestlicích.
Zdroj: oficiální zdroj

 

Komerční článek
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Commservis

Důležité Události

Krátká zpráva

Policie zatkla bývalého lídra katalánských separatistů Carlese Puigdemonta

Italská policie zatkla na Sardinii bývalého šéfa katalánské vlády Carlese Puigdemonta. Puidgemont ve čtvrtek cestoval z Bruselu do Alghera kvůli návštěvě kulturní události a na setkání s regionálním lídrem a ombudsmanem Sardinie. Když dorazil na letiště ve městě Alghero, zastavila ho pohraniční policie, píše agentura AP. Zítra soud rozhodne, jestli ho vydá Španělsku, nebo propustí. Ve Španělsku čelí obvinění za pobuřování a za zorganizování nezákonného referenda o nezávislosti Katalánska v roce 2017.

Krátká zpráva

Chlapec v Nizozemsku vyhrál soud, může se očkovat proti covidu

Dvanáctiletý chlapec se v Nizozemsku obrátil na soud, protože mu otec zakázal očkování proti covidu-19. Kluk o vakcínu moc stál, aby se mohl vídat s nemocnou babičkou a neohrozil ji. V zemi je možné očkování od 12 let se souhlasem obou rodičů. Soudce se přiklonil na stranu chlapce, jehož rodiče jsou rozvedení.

Píše se na Deník.cz