Krádež

Ukradla ve sklepě kolo, nechala se u toho natočit kamerou. VIDEO

Bezpečnostní kamery v jednom z karvinských domů zaznamenaly půlnoční krádež. Mladá žena si vytipovala kolo za 7 tisíc korun, vrátila se s kšiltovkou, nářadím a bicykl ukradla.

Karvinští policisté pátrají po mladé ženě. Ta potvrdila známé pořekadlo o tom, že příležitost dělá zloděje, když si 10. srpna náhodou všimla ve sklepě dámského kola značky Kelly Visage v hodnotě 7 tisíc korun. Bicykl si nejdříve obhlédla, za chvíli se vrátila s kleštěmi, přestřihla zámek a kolo si odvezla.

Byla si vědoma bezpečnostních kamer, proto se na místo činu vrátila s kšiltovkou na hlavě a kamerám se obličejem vyhýbala. To jí však bylo k ničemu, protože ji kamery zaznamenali již o pár minut dříve, když si kolo prohlížel. Žena pak sklep opustila i s dámským kolem.

Související obsah

Záběry z bezpečnostních kamer jsou velmi kvalitní, pokud dotyčnou poznáváte, obraťte se na Policii ČR. "V takovém případě se obraťte na bezplatnou linku 158 nebo přímo na Obvodní oddělení Policie České republiky v Karviné-Mizerově na telefonu 596 342 333," říká policejní mluvčí Zlatuše Viačková.

nvi, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz