Facebook

Požádala o přátelství cizího muže. Neuvěříte, jak tento omyl skončil

Požádala o přátelství cizího muže. Neuvěříte, jak tento omyl skončil
Zdroj: facebook.com

Hledat staré přátele na Facebooku může být někdy ošemetné. Obzvlášť když má spousta lidí totožná jména. Identitu dvou mužů takhle zaměnila i Patsy Suttonová z Mississippi a ukázalo se, že to byl nejlepší omyl jejího života.

Před pěti lety organizovala Patsy třídní sraz a při té příležitosti se rozhodla najít na Facebooku své bývalé spolužáky ze střední školy. Žádost o přátelství poslala i jedenašedesátiletému Johnu Neelymu. Jenže zanedlouho se ukázalo, že muž sice má stejné jméno jako spolužák, je to ale někdo úplně jiný.

I přesto, že se vlastně vůbec neznali, začali si psát a navázali velmi blízký vztah, píše Daily Mail. "John rád komentoval moje příspěvky a vždycky říkal, jak jsem pěkná. Psali jsme si stále víc. Jednoho dne mi můj třináctiletý vnuk řekl, že je to určitě ten pravý a měli bychom jít na rande," vzpomíná na začátky krásného vztahu důchodkyně.

Související obsah

Potom si začali každý den volat. Patsy imponovalo, že je John milý, vtipný a krásně zpívá. Měli toho hodně společného, mimo jiné i lásku k vaření. Netrvalo dlouho a ti dva se do sebe bláznivě zamilovali. Byl tu ale jeden problém, dělilo je víc než 600 kilometrů.

Po třech měsících dopisování a volání se dvojice konečně poprvé potkala. "Naše první setkání bylo úžasné. Nemohli jsme se přestat objímat a líbat. Lidé chodili kolem nás, ale my jsme si jich nevšímali," popisuje Patsy. Podruhé se sešli na Vánoce a John měl pro Patsy ten nejkrásnější dárek - požádal ji o ruku. Patsy neváhala ani vteřinu, souhlasila a krátce potom se za Johnem přestěhovala do Georgie.

mom, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz