Plus size modelka

Z plus size modelek udělali štíhlé. Která se vám líbí víc?

Z plus size modelek udělali štíhlé. Která se vám líbí víc?
Zdroj: Twitter

I když nemají ideální míry, za své tělo se nestydí a věnují se modelingu. Řeč je o plus size modelkách, které hrdě pózují v oblečení nadměrné velikosti. Na internetu se teď objevily snímky, na kterých je někdo upravil ve photoshopu, a proměnil je tak ve štíhlé.

Photoshop se k drobným úpravám používá velmi často a k odstranění malých nedokonalostí je ideální. Když se to s ním ale přežene, může to vyvolat vlnu pobouření. Stejně jako v případě Projektu Harpoon, který se obul do modelek s nadváhou.

Snímky zveřejnili na sociálních sítích typu Twitter nebo Reddit."Chceme tím ukázat, o kolik krásnější by mohly být, kdyby začaly pravidelně cvičit," napsali k fotkám autoři projektu. Podle nich mohou být fotky motivací i pro ostatní dívky s nadváhou, aby začaly hubnout.

Jenže reakce lidí nebyly tak jednoznačné jako názor autorů projektu. A někteří se do nich dost drsně opřeli. Nelíbilo se jim především to, že by ze sebe ženy, které jsou se sebou spokojené, měly dělat štíhlé umělotiny. Která z modelek se vám líbí víc? Ta skutečná, nebo upravená? Hlasujte v anketě.
 

mom, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz