UFC

Ta má přednosti! Modelka plánuje debut v MMA, může u toho být i McGregor

Ta má přednosti! Modelka plánuje debut v MMA, může u toho být i McGregor
Mila Kuzněcovová a Conor McGregor | Zdroj: koláž tn.cz / profimedia / Instagram Mila Kuznetsovová

Plus size modelka a influencerka Mila Kuzněcovová na první pohled zaujme svým poprsím velikosti 34M. Nyní plánuje své křivky představit v kleci. Jejímu MMA debutu by mohla přihlížet i UFC ikona Conor McGregor.

Dvaatřicetiletá Kuzněcovová má za sebou mnoho úspěchů na poli krásy. Vyhrála například Miss Ukrajiny a účastnila se i Miss Universe Plus Size 2019. Nyní plánuje obléknout rukavice a předvést se v bojových sportech.Zpravodajský server rt.com informoval, že plus size modelka dostala nabídku na exhibiční MMA zápas na galavečeru v Thajsku, který pořádá ruský podnikatel Maxim Mernes.Barokní kráska není jedinou celebritou, která by se na turnaji mohla objevit. Pořadatel oznámil, že na akci chce VIP hosta Conora McGregora, který začátkem června potřetí ukončil svou kariéru.

Související obsah

Kdy se má galavečer uskutečnit nebo kdo bude její soupeřka, zatím není určeno. Ale Miss Ukrajiny plus size chce do Thajska odjet co nejdříve, aby mohla zahájit přípravu.


O kariéře v bojových sportech promluvila již v květnu. Ke startu v boxerském ringu ji motivovaly dvě ukrajinské legendy.


„Navštívila jsem muzeum bratrů Kličků v Kyjevě. Hned jak opadne koronavirová krize, pustím se do tréninku. Pokud mi ukrajinská boxerská asociace udělí licenci, do ringu nastoupím během pár měsíců,“ sdělila modelka pro magazín Life.
 
Staršího bratra Vitaliho Klička dokonce potkala osobně. „Mám 550 tisíc followerů na Instagramu a jsem přesvědčená, že moji fanoušci mě chtějí vidět v boxerském ringu,“ pokračovala o své motivaci.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události